Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, hooyadahoo said:

Ne kapiram ovo menjenje cele ekipe. Ko da niko nije valjao. Ponija mi baš žao, kapiram da bi uradio mnogo više das nije bilo povreda, plus je fajter. Ne znam šta da mislim o razlozima koji su naterali zoca&co da baš sve zamene, čudno je to malo. Jesi se baš kod svih zajebao kad si ih dovodio? Ili se baš niko ne uklapa u novu filozofiju tima? 

Super su mi ovi novi igrači, svi od reda do sada, ali taj znak pitanja stoji

 

Gleda se vise faktora, pre svega kompatibilnost igraca u odredjenoj koncepciji. Bas je Zeljko pricao sad u intervjuu kako je ostavio netaknutu ekipu Reala kada ih je preuzeo, posto je prethodno osvojio titulu sa Huventudom izbacivsi Real. Da bi nakon osvajanja titule i u sa Realom promenio 10 igraca. 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Kapiram ja to, ali teško je zamisliti "koncepciju" u kojoj bi poni smetao. On je baš ono, girl next door, sve radnje radi, sluša, srećan. 

 

Ali aj jebeš ponija, meni je ludo da promeniš bukvalno ceo tim. 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, hooyadahoo said:

Kapiram ja to, ali teško je zamisliti "koncepciju" u kojoj bi poni smetao. On je baš ono, girl next door, sve radnje radi, sluša, srećan. 

 

Ali aj jebeš ponija, meni je ludo da promeniš bukvalno ceo tim. 

Ako dovodiš Nlikinu, Bongu, Monekea onda nema mesta za još jednog nekonstantnog šutera. 

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, hooyadahoo said:

Ne kapiram ovo menjenje cele ekipe. Ko da niko nije valjao. Ponija mi baš žao, kapiram da bi uradio mnogo više das nije bilo povreda, plus je fajter. Ne znam šta da mislim o razlozima koji su naterali zoca&co da baš sve zamene, čudno je to malo. Jesi se baš kod svih zajebao kad si ih dovodio? Ili se baš niko ne uklapa u novu filozofiju tima? 

Super su mi ovi novi igrači, svi od reda do sada, ali taj znak pitanja stoji


Meni je isto sve ovo jako čudno, mislim da nikad nismo gledali u domaćim okvirima ovakvu izgradnju ekipe.

No, kapiram da to nije bio plan od početka već da su se stvari tako poklopile, ako smo odlučili da ne nastavimo sa udarnom trojkom Panter-Ledej-Naneli od ostalih igrača malo ko je pokazao prošle sezone da ga vredi zadržavati, uključujući tu i Ponitku koji se

vidno trudio, ali kad povučeš crtu 2.4p/g su krš brojke, to može i Jaramaz da odradi. Kabokla smo hteli, ali nam je uvalio falus.

 

Od domaćih neke ne želimo više, jer ne doprinose ni na koji način, neke bismo zadržali, ali ne za pare koje oni traže, i to je to.

 

Još uvek ima šanse da ostanu Aleksa, Trifa i Smit, u smislu da nije bilo javne objave da napuštaju klub. Mada se Trifa ne uklapa više dolaskom Nakića.

  • +1 1
Link to comment

Sad će opet Milošica da povraća, a stariji grobari da se cere, ali šta ja tu mogu.

 

Menjanje apsolutno celog rostera nakon treće sezone, u kojoj nije osvojen nijedan trofej i nije izboren plejof Evrolige znači samo jedno - projekat je sa sportske strane doživeo fijasko. Velike pare su uložene u roster, od toga su klubu ostali jedan trofej ABA lige i Balša Koprivica. Ništa posebno čudno, dešava se. 
 

Sad se kreće u sa čisto sportskog aspekta novi projekat, potpuno od nule, sa velikim budžetom i poverenje da ga vode su dobili ljudi koji su u prvom ciklusu doživeli fijasko. To je već čudno. 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Sad će opet Milošica da povraća, a stariji grobari da se cere, ali šta ja tu mogu.

 

Menjanje apsolutno celog rostera nakon treće sezone, u kojoj nije osvojen nijedan trofej i nije izboren plejof Evrolige znači samo jedno - projekat je sa sportske strane doživeo fijasko. Velike pare su uložene u roster, od toga su klubu ostali jedan trofej ABA lige i Balša Koprivica. Ništa posebno čudno, dešava se. 
 

Sad se kreće u sa čisto sportskog aspekta novi projekat, potpuno od nule, sa velikim budžetom i poverenje da ga vode su dobili ljudi koji su u prvom ciklusu doživeli fijasko. To je već čudno. 

Sa prva dva pasusa sam saglasan.

 

Treći pasus je problematičan jer bez Željka ceo taj projekat jednostavno nema dovoljnu finansijsku i svaku privlačnost. Ako je opcija dati Željku da pokuša drugi treći peti put sa ovakvim budžetom ili igrati rekreativno sa nekim Filipovskim onda stvarno ne znam šta je čudno? Posebno ne pred restrukturiranje EL i neke nove ugovore.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Sad će opet Milošica da povraća, a stariji grobari da se cere, ali šta ja tu mogu.

 

Menjanje apsolutno celog rostera nakon treće sezone, u kojoj nije osvojen nijedan trofej i nije izboren plejof Evrolige znači samo jedno - projekat je sa sportske strane doživeo fijasko. Velike pare su uložene u roster, od toga su klubu ostali jedan trofej ABA lige i Balša Koprivica. Ništa posebno čudno, dešava se. 
 

Sad se kreće u sa čisto sportskog aspekta novi projekat, potpuno od nule, sa velikim budžetom i poverenje da ga vode su dobili ljudi koji su u prvom ciklusu doživeli fijasko. To je već čudno. 

Valjda je ostao i neki top 8 majka mu stara.

Nije da je to neka redovna pojava.

Link to comment

:lolol:

da ne bude da nešto nisi “pogodio”

 

 

 

 

u onom intervjuu želimir je objasnio i to(tc 32:42), otišla su dva ključna igrača, svi ostali su uklapani u sistem za zekom i kevinom. njih nema, nema u novom sustavu mesta ni za pj-a, kaminskog, ponitke…

 

ne sklapa se tim oko pomoćnog osoblja, a po svemu sudeći u sezoni pred nama gledaćemo dijametralno supeotnu košarku nego prethodnih sezona

 

 

kako kaže edin, tito pa željko


 

u svim svojim intervjuima on(želimir) je jasno rekao šta mu je cilj i ka tom cilju se ide bez obzira na rubilding rostera
 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, *edited by mod said:

Sa prva dva pasusa sam saglasan.

 

Treći pasus je problematičan jer bez Željka ceo taj projekat jednostavno nema dovoljnu finansijsku i svaku privlačnost. Ako je opcija dati Željku da pokuša drugi treći peti put sa ovakvim budžetom ili igrati rekreativno sa nekim Filipovskim onda stvarno ne znam šta je čudno? Posebno ne pred restrukturiranje EL i neke nove ugovore.

Tebi nije neobično tj. čudno da su opcije ili xy trener i 20 miliona ili rekreativno igranje ako se uzme drugi trener? To je tako samo u Partizanu i nijednom drugom klubu u Evroligi, verovatno i celoj Evropi. Neobično je, ne postoji još jedan takav primer. To znači da je gospodin Obradović veći od kluba. Ja uopšte ne mislim da je tako.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...