Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

13 minutes ago, MiddleClass said:

Nece vam proci to sto cutite da ste kleknuli pred Miskom i molili za oprostaj. 

 

Steta, opet cete biti konkurentni u borbi za najdraze trofeje :fantom:

 

Tajrik Dzouns je ludak. Dobar igrac, ali ako ne bude sportsmen tacno vidim da cemo imati pik na njega kao na Zeka 

Već je krenulo po mrežama…deli se neka slika na kojoj se on i Bolomboj nešto gurkaju sa tekstom da imaju neraščišćene račune :isuse:

Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

Već je krenulo po mrežama…deli se neka slika na kojoj se on i Bolomboj nešto gurkaju sa tekstom da imaju neraščišćene račune :isuse:

 

optužba da promovišeš i podržavaš nasilje in 3, 2, 1...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

sto hazarderski, nije kao da imate sta da izgubite

 

tenor.gif

Dobro de, patku na stranu, uprava i Obradović imaju baš sve da izgube. Od mandata, do reputacije i navijačke podrške. Vezali su svoje sudbine za učinak ovog rostera.. Upravi je bilo lakše da je menjala samo trenera...ma siguran sam da znaš za taj princip :D

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

apsolutno je tako kao sto si napisao. nadam se samo da nisi bio deo tog vozica koji osudjujes (mrzi me da kopam), posto onda tvoj post nema nikakvu tezinu, vec naprotiv.

 

Jedino šta ovde osuđujem je kraljevo licemerje, na ostala tumačenja mog posta i projekcije ne mogu da utičem.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Najbolja partija Jonesa bila je protiv Lessorta

 

 

Iako je skromnije tehnike u odnosu na Matthiasa, u svemu ostalom je prakticno isti. I logicno trenutno jeftiniji..

  • +1 3
Link to comment

Ne kapiram ovo menjenje cele ekipe. Ko da niko nije valjao. Ponija mi baš žao, kapiram da bi uradio mnogo više das nije bilo povreda, plus je fajter. Ne znam šta da mislim o razlozima koji su naterali zoca&co da baš sve zamene, čudno je to malo. Jesi se baš kod svih zajebao kad si ih dovodio? Ili se baš niko ne uklapa u novu filozofiju tima? 

Super su mi ovi novi igrači, svi od reda do sada, ali taj znak pitanja stoji

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...