Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

6 minutes ago, Milošica said:

 Bonga, Majk, Nakić i još jedan domaći, pa da jurimo startere na 1,4 i 5 :)

 

 

Daj domaći bi mogao biti Dušan Beslać

:insajder:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

 

Ko brate, sem Koprivice za sada svi ispod 202cm

 

Ne skacu centrimetri brate. Jones je 206 inace i odlican je u skoku..

Link to comment
3 hours ago, booyaka said:

Piše se i za Vildozu. 

Ovo bi mogla da bude rekordna sezona po broju novih igrača koje je neki evroligaški klub doveo i to na početku sezone, 10:

Ntilikina  

Lundberg  

Marinković  

Lakić,

Nakić,

Braun  

Majk,

Džons,

Bonga,

Vildoza.

Idemo dalje 

Link to comment
2 hours ago, Lord Stef said:

Jebali ste jeza kad Valkira naidje na topic

Ladno niko ne reportuje ništa satima, blješti ona neonska reklama za SPORTIĆ ko Hong Kong izgleda.

2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Nema razloga ako se domacini na topiku ne zale.

Ko su "domaćini", topik je otvorila Midž pa se ni ona ne izdaje za vlasnicu.

3 hours ago, Vasilij Zajcev said:

Evo proverio sam, Vildozina devojka se preziva Tasić..

Misliš da to Milošica nije znao pa se dosetio da napravi nadimak od prezimena i, kao, zna i on Vildozinog tasta :rolleyes:

Lukavi mali satnik.

  • Hvala 1
Link to comment

Stvarno mislis da je Milosica, detemalo, svetoznalo, i opet mene zabavalo? (Obratiti paznju na rodno neutralnu formu kao oblik distanciranja od forumskog posinka)

 

Elem, da ne bude off, ako je ovaj Dzons stvarno backup, a jure se jos prvi centar i plej, pa Moneke...meni deluje da se ide na paklen 2nd unit, tj.roster od 12 ujednacenih, nedokazanih i two-way igraca...sto je dojajno ako kliknu, ali i potencijalna katastrofa ako se to ne desi. Svakako, hazarderski potez uprave i Obradovica, po meni i vise taj podmornica mentality nego ono o cemu je pricao DV. Ovde podjednako mogu da sjebu i kuvar i kapetan..

Link to comment
10 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 Svakako, hazarderski potez uprave i Obradovica, po meni i vise taj podmornica mentality nego ono o cemu je pricao DV

 

sto hazarderski, nije kao da imate sta da izgubite

 

tenor.gif

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

 

Misliš da to Milošica nije znao pa se dosetio da napravi nadimak od prezimena i, kao, zna i on Vildozinog tasta :rolleyes:

Lukavi mali satnik.

Valk opasna, socijalna inteligencija izuzetna

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
58 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Stvarno mislis da je Milosica, detemalo, svetoznalo, i opet mene zabavalo? (Obratiti paznju na rodno neutralnu formu kao oblik distanciranja od forumskog posinka)

 

Elem, da ne bude off, ako je ovaj Dzons stvarno backup, a jure se jos prvi centar i plej, pa Moneke...meni deluje da se ide na paklen 2nd unit, tj.roster od 12 ujednacenih, nedokazanih i two-way igraca...sto je dojajno ako kliknu, ali i potencijalna katastrofa ako se to ne desi. Svakako, hazarderski potez uprave i Obradovica, po meni i vise taj podmornica mentality nego ono o cemu je pricao DV. Ovde podjednako mogu da sjebu i kuvar i kapetan..

 

Kao što je Zoki onomad slavno primetio: veći je rizik ulagati svoje pare nego tuđe.

  • Haha 1
Link to comment

Nece vam proci to sto cutite da ste kleknuli pred Miskom i molili za oprostaj. 

 

Steta, opet cete biti konkurentni u borbi za najdraze trofeje :fantom:

 

Tajrik Dzouns je ludak. Dobar igrac, ali ako ne bude sportsmen tacno vidim da cemo imati pik na njega kao na Zeka 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...