Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Da jebem bas i ovo novo doba i trendove, 300 imena se provuce kroz raznorazne medije i jos nije ni kraj juna. Lepo je bilo pre tri godine, nista nista, op doso Zeljko, op doso Panter, op doso Ledej

  • +1 1
Link to comment

Individualno, tj. što se uloge u timu i očekivanja tiče, mislim da ovi igrači menjaju ove:

 

Vanja >> Anđušić

Nilikina >> PJ

Lundberg >> Panter

Braun >> Naneli

Džons >> Bruno

Majk >> Smajli

Bonga >> Ponitka 

Nakić >> Trifa

a čekaju se

NWG >> Aleksa

Milutinov >> Kaminski

neko >> Ledej

...ostaje da vidimo šta će biti sa Hrvatima, Arijanom i Braunom:D

Link to comment

Има смисла то овако на папиру али толико тога још не знамо да је тешко правити икакве рачунице..

 

Да ли Алекса уопште одлази, да ли Поњитка остаје или не, шта је са Смитом (нема га на листи :D), чак ни Анђуша и Трифуновић нису сто посто бивши мада делује да ће бити.

 

О појачањима тек да не причам, на дневном нивоу су бар три близу Партизана.

Link to comment

Da niste spucali Miška na kuku-lele za Madarom, sad biste imali vanrednu priliku da dovedete Đurišića umesto ovog iz Albe kao primarnog skorera i napredujete u nekako podnošljiv klub.

Edited by kralj
Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Da niste spucali Miška na kuku-lele za Madarom, sad biste imali vanrednu priliku da dovedete Đurišića umesto ovog iz Albe kao primarnog skorera i napredujete u nekako podnošljiv klub.

Šta ovo znači.

 

Što si hejter.

  • Haha 2
Link to comment

Što si ti hipersenzitivan? Na ovom forumu postoji tema o navijanju protiv fudbalske reprezentacije. Ima jedno 26 cunamija hejta da saniraš dok ja stignem na red. Al evo, uzeo sam broj.

  • +1 1
Link to comment

Nebitno, uhvatio si se za stilsku figuru, dok suština posta u kojoj bi vam Đurišić bio perfect fit na Frenkija i Danca izmiče.

Ne mislim ja ni o KKCZ dramatično bolje, opusti se.

  • Tužno 1
Link to comment

Ti i ja smo Nikolini najveći svedoci ovde, i umesto da budemo udruženi ti kao da želiš to razbiti neprihvatanjem mojih šala.

 

Kakvo crno opuštanje, nismo zbog toga na ovom svetu.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja više ne mogu da pohvatam

 

Ko došo, ko unutra... de su ona lepa vremena kad nam je Čović otimao Petra Rakićevića

 

Brate, el nam Rio Tinto generalni sponzor

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Da niste spucali Miška na kuku-lele za Madarom, sad biste imali vanrednu priliku da dovedete Đurišića umesto ovog iz Albe kao primarnog skorera i napredujete u nekako podnošljiv klub.

 

Ne bi imali priliku pošto je mali cigan i želi da igra za Zvezdu ako ne ode u NBA.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

Ti i ja smo Nikolini najveći svedoci ovde, i umesto da budemo udruženi ti kao da želiš to razbiti neprihvatanjem mojih šala.

 

kaze se nilikini & niste.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...