Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

19 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Nisam ginekolog ali mogu da pogledam:D

 

edit: u APR nema tog izveštaja još, a vidim da je u medijima. Verovatno je ostvaren suficit, tj. da je prihodna strana bila veća od rashodne kada su isplaćene sve obaveze zaključno sa nekim datumom.

 

jel taj datum pre ili posle uplacenog poreza od 5,5m eura? oh wait, porez jos uvek nije placen..:fantom:

Link to comment

Meni omiljeni Steva Svilja :fantom:

 

Inače ne znam šta da mislim, žao mi je što su otišli Smajli i Aleksa, ovaj prvi je ne tako davno trpao (doduše rovitog) Tavaresa a drugi bio najbolji igrač u repki koja je uzela srebro, obojca srčani, zapravo uz Nanulu i Ledeja jedini srčani igrači, kur moj nisu mogli bolje nego ove godine.

Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

Ko vam je sad Isiaha Mike, kakvo bunarenje jbt respekt

cim urbonas pise, taj je potpisan..

ko sto sam i kazao pre neki dan, ima da bude oboren proslogodisnji rekordni broj stranaca u kkp..:fantom:

Link to comment
16 minutes ago, ToniAdams said:

Meni omiljeni Steva Svilja :fantom:

 

Inače ne znam šta da mislim, žao mi je što su otišli Smajli i Aleksa, ovaj prvi je ne tako davno trpao (doduše rovitog) Tavaresa a drugi bio najbolji igrač u repki koja je uzela srebro, obojca srčani, zapravo uz Nanulu i Ledeja jedini srčani igrači, kur moj nisu mogli bolje nego ove godine.

Mislim da je Aleksa još tu.

 

Doduše i OJ je.

Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

Ko vam je sad Isiaha Mike, kakvo bunarenje jbt respekt

 

Backup 4. Covek je jedan od Eurocup lidera, vreme je za EL scenu.

  • +1 2
Link to comment

Свакако ћемо оборити рекорд по броју странаца јер нам треба гомила играча а домаћих решења нема. Мени се то свакако не допада али је неминовност. Оно што би ваљало јесте да прошарају мало националности не би ли што теже дошло до некаквих подела, кланова и слично.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:

Свакако ћемо оборити рекорд по броју странаца јер нам треба гомила играча а домаћих решења нема. Мени се то свакако не допада али је неминовност. Оно што би ваљало јесте да прошарају мало националности не би ли што теже дошло до некаквих подела, кланова и слично.

 

Francuz, Danac, Kanadjanin, Nemac i Ameri. Jel dovoljno sarenoliko?

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...