Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, Vasilij Zajcev said:

A ja ga budala priznao javno.. Jesi siguran da si musko barem?

Navlačiš me na ban, da budem drugi u istoriji foruma koji je to uradio...

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Lord Stef said:

Ode Smajli i zvanicno

zalgiris 2 godine.. verovatno vide u njemu poors man smitsa.. samo smajlagic ima ozbiljan bb iq u minusu..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Srećno Alenu, mislim da je dobar dečko, ali ne baš inteligentan. Svakako je bolji igrač nego što je bio kada je došao, ali mislim da je ovde udario u svoj plafon i da može samo da degradira, pa je odluka poprilično logična. Ubeđen sam da će imati dosta bolju sezonu u Žalgirisu nego što bi imao u Partizanu. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

Srećno Alenu, mislim da je dobar dečko, ali ne baš inteligentan.

ovo podseca na onaj legendarni komentar s kupujemprodajem: decko je nevidjeno ruzan, ali izuzetno posten - svaka preporuka!

  • Haha 7
Link to comment
20 minutes ago, Shaq said:

zalgiris 2 godine.. verovatno vide u njemu poors man smitsa.. samo smajlagic ima ozbiljan bb iq u minusu..:fantom:

 

I to je postajalo sve ociglednije ove sezone, prosle je imao odlicnih partija. 

 

Sta znam, volim i njega i Aleksu ko majka ludo dete, zelim mu da uspe tamo. Osim kad igra protiv nas, onda moze da ispostuje ko brat Lovernj

  • +1 3
Link to comment

@Vasilij Zajcev jel si ti beše ekonomista?

ili mi se pomešalo

 

 

anyway na apr objavljen finansijski izveštaj kkp-a, pa ako ti nije smor molio bih za neko jednostavno tumačenje. ovo što sam video na tw govori da je blizu ono o čeu je želimir pričao kao prvu stvar od kako se vratio

 

IMG_9410.jpeg.6ed22b0ea0bda99f9b4d9b9206709e9a.jpeg

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

@Vasilij Zajcev jel si ti beše ekonomista?

ili mi se pomešalo

 

 

anyway na apr objavljen finansijski izveštaj kkp-a, pa ako ti nije smor molio bih za neko jednostavno tumačenje. ovo što sam video na tw govori da je blizu ono o čeu je želimir pričao kao prvu stvar od kako se vratio

 

IMG_9410.jpeg.6ed22b0ea0bda99f9b4d9b9206709e9a.jpeg

 

Nisam ginekolog ali mogu da pogledam:D

 

edit: u APR nema tog izveštaja još, a vidim da je u medijima. Verovatno je ostvaren suficit, tj. da je prihodna strana bila veća od rashodne kada su isplaćene sve obaveze zaključno sa nekim datumom.

 

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...