Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Naneli ima 33 godine, u Bg je došao sa ženom i dvoje male dece, lik ne pije alkohol, ne glupira se po mrežama i ne splavari. Obišao je pola sveta igrajući košarku, u Evropi je jedno sedam godina sve zajedno.

 

Čisto sumnjam da on može biti kancer svlačionice.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, uini said:

a kancerogen moze biti samo onaj koji pije & drogira se? solidna konvencija ako mene neko pita a ne pita me :/

 

daleko bilo, barem smo mi sa mwillom dokazali koliko su sve te predrasude pogubne

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, MiddleClass said:

Jel istina da je Naneli bio kancer za svlacionicu?

 

@Vasilij Zajcev

Ja to nisam čuo, mada to ne mora ništa da znači, nisam bio nešto informisan o ovom rosteru i dešavanjima..

 

Čuo sam za Aleksu da se bio fino prokurčio, to sam i napisao ovde.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

Naneli ima 33 godine, u Bg je došao sa ženom i dvoje male dece, lik ne pije alkohol, ne glupira se po mrežama i ne splavari. Obišao je pola sveta igrajući košarku, u Evropi je jedno sedam godina sve zajedno.

 

Čisto sumnjam da on može biti kancer svlačionice.

Ni meso ne jede.

  • Haha 2
Link to comment

troluje middle sa nanelijem, tu priču su pustili navijači makabija kad je odlazio iz tel aviva da je bio kancer u timu

 

 

u časovima dokolice u kombinatu gledam na areni neuspijeh prvaka sa mirzom džombom gost predrag danilović

otac boga oca

:ziga:
 

giphy.gif?cid=9b38fe91odthtwyybpy5zkftm9
 

 

apropo ovi mladaca(trifa, koprivica, sad nakića) džaba talenat, džaba sve

samo krvava šljaka, do iznemoglosti

Edited by kud u maglu Simoviću
typo
  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment

Koliko ja znam Naneli je čudan lik. Nema kod njega ono kao ortaci smo i to. Pogotovo je imao pik na Aleksu, jer je Aleksa bio Željkov taster iz svlačionice. Dolaskom Kaminskog i PJ-a, dobili smo američku petorku i ovog tastera koji je još pustio muda posle SP. To nije bilo dobro. 

 

Mislim da je kancer ekipe bio Kaminski i to ne kao direktan vinovnik, već više indirektno samim svojim prisustvom u timu. Ako se osvrnemo na onu Duletovu o podmornici, e ovaj lik je bio težak kvar na podmornici od kog su ostali digli ruke i čekali kad će da se zaustavi negde da izađu. Jer ako uzmemo njegov ležeran karakter, sprdnju, lako ćemo fazon, a zamenio je lika koji je jeo parket, šta drugo da dobiješ?

 

Ja sam se iznenadio za Ledeja, kad mi je čovek pričao za gostovanje Albi u Berlinu. Kaže na pasoškoj kontroli, lik pomerio traku i obišao red ceo lagano, dok Željko stoji u redu regularno i komentarše gle ove budale... 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, smooth.Op said:

dok Željko stoji u redu regularno i komentarše gle ove budale... 

 

Šta li je tek mislio kad ga je video sa grejalicom ili sveskom ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Eleniko
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

troluje middle sa nanelijem, tu priču su pustili navijači makabija kad je odlazio iz tel aviva da je bio kancer u timu

 

 

u časovima dokolice u kombinatu gledam na areni neuspijeh prvaka sa mirzom džombom gost predrag danilović

otac boga oca

:ziga:
 

giphy.gif?cid=9b38fe91odthtwyybpy5zkftm9
 

 

apropo ovi mladaca(trifa, koprivica, sad nakića) džaba talenat, džaba sve

samo krvava šljaka, do iznemoglosti

Za vikend me zvala drugarica na kafu, sin joj na probi u drugom klubu, trener matičnog ga ignoriše i ova se usrala šta će biti ako mali ne prođe ovamo pa bude morao da se vrati ovom drkadžiji. I baš sam joj naveo primer PSD-a, suspenzije u Bosni i krvavog individualnog rada...a sve poentirajući na to kanalisanje frustracije, izlazak iz zone konfora...

 

Sin mu je opasna mačka, a motorika ista ko tatina, baš sam se par puta stresao od sličnosti.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...