Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

ja sam ga gledao malo u milvokiju davno i protiv zvezde jednu tekmu: dobar scorer ali ne znam kakav mu je karakter

Ako dodje sigurno će u nekom trenutku biti proglašen za provokatora, lošeg čoveka, djubre ili prljavog igrača. 

 

It is given :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Neće, evo Aleksa je primeran igrač, i Kaboklo, Ponjitka, PJ...

Zavisi samo od njega.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Ako dodje sigurno će u nekom trenutku biti proglašen za provokatora, lošeg čoveka, djubre ili prljavog igrača. 

 

It is given :fantom:

 

cekaj najpre da vidim kakva je situacija sa grbom fmpa, tj da li post ostaje na temi, posto mi je to hronoloski prioritet za patkometriju, pa mozemo onda i o ovome, posto je to ocigledno nivo za diskusiju ovde. kosarka 10% + patkometrija 90% = 100% sta nam rade cigosi od teme ( :

Edited by uini
  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Neće, evo Aleksa je primeran igrač, i Kaboklo, Ponjitka, PJ...

Zavisi samo od njega.

 

ti baš i ne pratiš košarku, je l' da?

 

Link to comment

..za one sa jeftinijim ulaznicama, pod "ali ne znam kakav mu je karakter" sam mislio na "when push comes to shove" situacije, jesil nindza ili mindza, srbo-narocki receno.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

..za one sa jeftinijim ulaznicama, pod "ali ne znam kakav mu je karakter" sam mislio na "when push comes to shove" situacije, jesil nindza ili mindza, srbo-narocki receno.

 

U Partizanu se pod Duletom itekako vodilo računa o karakteru kao karakteru, pogotovo kada su stranci u pitanju, igrač nije mogao da bude dileja ili nestabilan. Mi smo nabaždareni na to kada se pomene reč "karakter".

 

 

Link to comment
14 minutes ago, booyaka said:

Neće, evo Aleksa je primeran igrač, i Kaboklo, Ponjitka, PJ...

Zavisi samo od njega.

Kasniš, Aleksa je odavno obeležen kao nekulturan, nepristojan, paljevina, svašta mu se priželjkivalo i pominjalo nakon one jedne partije protiv Zvezde. Koga ne mrzi ima sve još na forumu.

 

Ali da zavisi dosta i od njega. Što bude bolje igrao veće su šanse da ispadne necovek.

 

@uini pa medjusezona je, gde da nabijemo veći procenat košarke kada se ništa ozbiljno ni ne igra. Tako da vrtimo želje, čestitke i pozdrave sa transfer liste.

Edited by *edited by mod
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

ti baš i ne pratiš košarku, je l' da?

 

Je l' ne

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

U Partizanu se pod Duletom itekako vodilo računa o karakteru kao karakteru, pogotovo kada su stranci u pitanju, igrač nije mogao da bude dileja ili nestabilan. Mi smo nabaždareni na to kada se pomene reč "karakter".

 

 

 

nije edited by mod mislio na taj karakter (ocigledno) a ni ja (meni ocigledno); pricam o profi bball karakteru potencijalnog go-to scorera, ne znam da li ga gdin sterling ima, jer sam ga uvek gledao u haj-nehaj priliksma za njegov tim. inace je proper scorer.

Link to comment
42 minutes ago, Kreator said:

Mediji nas često povezuju ovih dana sa :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sterling_Brown_(basketball)

 

Da li ga je gledao neko, valja li nečemu?

Ja koliko znam, i on i Bonga su još u ponedeljak dogovoreni. Šta se čeka, ne znam.

 

Prilično neozbiljno od nas ako smo dozvolili da se nešto iskomplikuje, jedino što mi pada na pamet je da im možda ugovor ističe 30. juna.

 

I eventualno ako nam je iskočila neka bolja opcija u međuvremenu.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ja koliko znam, i on i Bonga su još u ponedeljak dogovoreni. Šta se čeka, ne znam.

 

Prilično neozbiljno od nas ako smo dozvolili da se nešto iskomplikuje, jedino što mi pada na pamet je da im možda ugovor ističe 30. juna.

 

I eventualno ako je iskočila neka bolja opcija u međuvremenu.

 

prelazni rok je ziva stvar = jedna od tachnijih floskula.

Link to comment
Just now, uini said:

 

prelazni rok je ziva stvar = jedna od tachnijih floskula.

"Izuzetak koji potvrđuje pravilo" :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...