Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 hours ago, MiddleClass said:

 

Epilog: Fiba presudila da je igrac slobodan

Kako možeš da znaš unapred presudu koja još nije donešena?

Link to comment

Madar je otišao iz kluba zbog Miškove gramzivosti, ni zbog čega drugog. Dobio je više nego dovoljno prostora u igri da uznapreduje i imao bi ga i da je ostao ovu sezonu.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

Jel jeste? 

 

Ne vidim potrebu da se igrači ovako drkaju, samo sebi uništavamo reputaciju.. +blamiranje. A koje vajde imaš sve i da presude u tvoju korist..

 

Ma jok, ali predvidjam da ce biti tako

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, goofs said:

Madar je otišao iz kluba zbog Miškove gramzivosti, ni zbog čega drugog. Dobio je više nego dovoljno prostora u igri da uznapreduje i imao bi ga i da je ostao ovu sezonu.

koje miskove gramzivosti, trazili su simbolicno povecanje, deseti deo panterove plate..

al se tu zoki zajunio u fazoni, mi te rodili  a ti bi da mi izvoljevas tu necu frikom sladoled ocu king..

madarovo povecanje nije bilo ni 100k na godisdnjem nivou, dok je recimo jagu ponudjeno 600k sa proslogodisnjih 300k.. a rusi mu nude milku po sezoni..

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Nije, to je nadimak, kao Čoki.

 

nije, jer se razlikuju cinjenice od pretpostavke ali nebitno, kontam da ce @Valkyrie da zavede prekopotreban red, samo ne znam zasto se partizanovci raduju, otprilike troje-cetvoro (mogu da imenujem, ako je neophodno), umeju da diskutuju o basketsportsu, ostali lepe mimove i ostalo.

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Elem, ja sam samo jedna od super

Dovde sam čitao dalje nisam :fantom:

  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, uini said:

 

nije, jer se razlikuju cinjenice od pretpostavke ali nebitno, kontam da ce @Valkyrie da zavede prekopotreban red, samo ne znam zasto se partizanovci raduju, otprilike troje-cetvoro (mogu da imenujem, ako je neophodno), umeju da diskutuju o basketsportsu, ostali lepe mimove i ostalo.


Nije se forum cestito ni oporavio ti bi vec da pravis spiskove :(

  • +1 1
Link to comment

Želimir svetac, vređaju se treća lica zbog njegovog real life nadimka koji nikakve veze nema sa bilo kakvim širim kontekstom :lol:

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Od tih naslednikatm od Nakića očekujem najviše, Tristan, Kopriva, Trifa, ranije Pecarski, baš tankosava s talentom.

 

Ovaj mali Danilović kida za sada, moj sin je igrao više puta protiv njega, ali je uvek taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku veliki rizik..

Link to comment

nekić menja tristana na mestu realovog prospekta

 

šalu na stranu, naravno da bi voleo da prođe al mi je uzorak u ovih par utakmica što sam ga gledao premali

 

što kaže dule, ako je ruža, procvetaće

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...