Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Valkyrie said:

Ko nije, neka klikne na ono plavo što piše na švapskom na naslovnoj strani Košarke.

 

Bez flejma i provociranja.

Ok

  • Haha 7
Link to comment

Jel ovo Nikodije pisao? On voli za sebe da misli da je duhovit.

 

 

Elem, ja sam samo jedna od supermoderatora, ne jedina na Sportu.

 

Ono što je bitno je da ako vidite post koji smatrate za flejm i sl - prijavite ga, nemojte se upuštati u raspravu i nadovezivanje.

 

Report - don't tag along!

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Jel ovo Nikodije pisao? On voli za sebe da misli da je duhovit.

 

 

Elem, ja sam samo jedna od supermoderatora, ne jedina na Sportu.

 

Ono što je bitno je da ako vidite post koji smatrate za flejm i sl - prijavite ga, nemojte se upuštati u raspravu i nadovezivanje.

 

Report - don't tag along!

a ko odlucuje dal je flejm ili nie i el ostala konstipacija ili ne? pitam za druga:fantom:

Link to comment

puna podrška za Valk, znam da će da kasapi po zasluzi, bez obzira na klupske boje :heart:

 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

puna podrška za Valk, znam da će da kasapi po zasluzi, bez obzira na klupske boje :heart:

 

 

 

Frka a

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Frka a

 

voli ona mene, a i ja nju, dakle sa zadovoljstvom će da me banuje ako zaslužim :fantom:

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Valkyrie said:

Ja, recimo.

pa to pitam.. da ne bude da prijava automaski znaci i presudu..

posto se protiv mene vodile 2 prijave a po presudi porotnika nijedna nie bila osnovana...:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Došli smo do (možda pogrešnog ali zato plemenitog) konsenzusa da nećemo retroaktivno primenjivati nikakve mere niti ukidati prava pisanja na sportskim topicima ljudima bez da ih prethodno obavestimo šta može da ih snađe ako se namerno ogluše o ono na švapskom.

 

Sad znate pa na volju vam kako ćete dalje.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Misli se na njegovo odjebavanje Venecije da bi došao kod nas.

Aha, to. Pa nebitno je to. Kao recimo kad se deca igraju šuge. Pipnula nas Venecija, sad smo mi šuga, čekamo koga ćemo mi da pipnemo da prenesemo šugu. 

 

Iovako ga gospodin Želimir Obradović nije planirao u sledećoj sezoni. Ako neće njegov nenadžer da se igra šuge, onda neka sedi pored Tegija.

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Epilog: Fiba presudila da je igrac slobodan

Jel jeste? 

 

Ne vidim potrebu da se igrači ovako drkaju, samo sebi uništavamo reputaciju.. +blamiranje. A koje vajde imaš sve i da presude u tvoju korist..

Link to comment

ja poslednje sto sam ocekivao od robije i savica je da im igraci odlaze ovoliko nezadovoljni, plus ova sranja sa madarom i kaboklom. kako sve to objasniti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...