Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

Danas je u ime kraljevske porodice tu kraljica-supruga Kamila. Gleda sa isto jednom starijom gospodžom Frica i Muzetija.  Kamera ju je držala u kadru jedno 15 sekundi, ako ne i duže. Komentator sa SK-a je junački ćutao i pitao se ko je, dođavaola, ova bakuta i zašto je toliko snimaju.

  • Haha 7
Link to comment

Ovaj lik je imao par navijaca koji su uticali na celu atmosferu.

 

Mi se kurcimo, imamo GOAT-a, zalimo se na publiku, a nismo za ovih 20 godina napravili neki klub navijaca da ga prate.

 

100 organizovanih ljudi bi skroz promenilo atmosferu na svakom Novakovom mecu.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Amos said:

Odakle im lova frajeru

pa mogao je Novak da se isprsi, koliko mi je poznato, Bagdatis je sponzorisao te svoje navijače

  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, Amos said:

Odakle im lova frajeru

 

Bukvalno je pre neki dan ona njegova tviter navijačica Julie ostavila post kako će pauzirati od organizovanog praćenja Novaka uživo jer ne može da izdrži prozivanja i komentare, između ostalog i "odakle ti lova".

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Amos said:

Sto ljudi da voda od Amerike do Kine, plaća avione i ulaznice?

Pa mogao je lokalcima da plati 100 ulaznica i da neko organizuje kulturno navijanje. 

  • Haha 1
Link to comment

Da Djokovic ima na svakom meču "svojih" organizovanih 100 navijača bio bi još nepopularniji nego što je sad.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment


Ja nisam siguran da li se vi zajebavate ili ste ozbiljni.  Saberite se da ne kačimo Dodika bezveze. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...