Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

Quote

Aleks de Minor se povukao sa Vimbldona. To znači da je Novak Đoković u polufinalu bez borbe.

 

Uzela je danak povreda koju je De Minor zadobio u duelu protiv Artura Fisa.

Delovao je De Minor veoma zabrinuto nakon tog duela, ali nije želeo da bude pesimista:

„U redu sam, pronaći ću način“, rekao je De Minor u intervjuu na terenu.

Nije uspeo De Minor da prebrodi veoma očigledan problem sa kukom koji je imao u duelu osmine finala.

Đoković je tako dobio dodatni dan za odmor i sada čeka duel Lorenca Muzetija i Tejlora Frica kako bi saznao ko će mu biti protivnik u polufinalu.

 

Baš sam želela da vidim kako bi bio dočekan danas od strane publike, da li bi svi vikali: booooo?

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Ovo ne valja

Nije osvojio nijedan grand slem kad bi mu neko predao tokom turnira

 

there is first time for everything

  • +1 6
Link to comment

ocekivano. sinoc je australijski novinar sa lica mesta najavio predaju kao izvesnu opciju. sta da se radi

 

Novak ce i dalje sacekati na prvu top 10 pobedu u sezoni, ali je zato na rejs listi glatko medju osmoricom cak i bez ijednog finala ove godine.

 

13. Wb polufinale, cime je stigao Federera po prvoj od mnogih stavki koje ce strikirati na ovom izvikanom eventu

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

Ovo ne valja

Nije osvojio nijedan grand slem kad bi mu neko predao tokom turnira

 

Mislim da ipak valja da sa 37 godina odmaraš još 2 dana umesto da se potencijalno 4, 5 sati lomataš po terenu te skroz svež dočekaš polufinale.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

pa i nije neki uzorak. do sad su mu samo dvojica dali walkover na slemovima, Fonjini i Veseli

Link to comment
38 minutes ago, Arkadija said:

veoma očigledan problem sa kukom

 

71pMOUWBmXL.__AC_SX300_SY300_QL70_FMwebp

 

Nanjušio je da će Noksa da ga okači... :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Vojvotkinja smorila Kate "Ti si već upoznala Noksu, oću i ja, oću i ja, daj pusti mene, pliiiiiiiiiiz..." :girl_flirt:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...