Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

43 minutes ago, Sandradjer said:

Pored loknica, ima lepe crte lica, osmeh divan, opasan pogled :wub:.

Ma muska barbika :D

Pricas o @Nikodije?¿ 

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Pricas o @Nikodije?¿ 

 

Lančo nevaljalčo. Ako je već neko morao da me dovuče na topik gde se diskutuje o ovom pederskom sportu drago mi je da si to ti.

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Lančo nevaljalčo. Ako je već neko morao da me dovuče na topik gde se diskutuje o ovom pederskom sportu drago mi je da si to ti.

Nemoj nesto da se naljutis, to Lancia meni provodadzise, samo ga zanima ko mi se svidja :)

  • +1 1
Link to comment

ja se kladio sa koleginicom da njole gubi u finalu. nadam se da ce me njolence ispostovati

  • -1 1
Link to comment

McEnroe je jedan car.

 

I glupaca Claire sa underdogovima i taboidizacijom sporta.

  • +1 4
Link to comment

Jedva docekali ovo sa Novakom i sa Fricovom ribom.

 

Engleski mediji su mozda i gori od nasih, ako je to moguce uopste.

  • +1 1
Link to comment

Ubise se od navijanja za anderdogove protiv Nadala i Rodzera.

 

A i generalno, sigurno su na Olimpijskim igrama u Londonu isli da navijaju za anderdogove i zvizde Boltu, a ne svi da mu se dive i gledaju jednog od najboljih sportista svih vremena kako pobedjuje.

  • +1 2
Link to comment

meni se čini da je novak popizdio jer su ovi “sakrili” boooo u skandiranje runeu. možeš mi zvizdati, ali nemoj me praviti budalom

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

meni se čini da je novak popizdio jer su ovi “sakrili” boooo u skandiranje runeu. možeš mi zvizdati, ali nemoj me praviti budalom

 

Pre bih rekao da je ova novinarka bila na tragu kad je rekla da Novaka sad sve više pogađa na većem nivou kad mu je u publici prilično odrastao sin. Stvar ponosa

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pre bih rekao da je ova novinarka bila na tragu kad je rekla da Novaka sad sve više pogađa na većem nivou kad mu je u publici prilično odrastao sin. Stvar ponosa

 

ima i to smisla

Link to comment

Mekinro objasnio :fantom:

 

РТС

УТОРАК, 09.07.2024,  23:05 -> 00:09

ИЗВОР:РТС, БИ-БИ-СИ

Ђоковићев говор у Лондону важнији од тениса - Мекинро га брани, новинари запиткују

Легендарни амерички тенисер Џон Мекинро похвалио је Новака Ђоковића због онога што је урадио и рекао након меча против Холгера Рунеа на Вимблдону. Упоредио је Ђоковића са Дарт Вејдером и истакао да у Лондону навијају против њега само зато што је превише добар. На питање новинара о ономе што се догодило у понедељак, српски тенисер је пожелео да прича само о тенису и наредном мечу.

Ђоковићев говор у Лондону важнији од тениса - Мекинро га брани, новинари запиткују

Дан након дуела Новака Ђоковића и Холгера Рунеа у осмини финала Вимблдона, главна тема у британским медијима био је Ђоковићев говор након победе у којем је, на себи својствен и духовит начин, одговорио публици на Централном терену, која му је током меча звиждала и правила буку.

О понашању публике и Ђоковићевом одговору за Би-Би-Си је говорио и легендарни амерички тенисер Џон Мекинро, освајач седам гренд слем трофеја.

На питање новинарке шта би рекао Ђоковићу након онога што је урадио у Лондону, Американац је одговорио: "Одлично урађено!"

"Бори се против тога кроз читаву каријеру. Да, он се храни негативном енергијом. Ја сам се некада хранио негативном енергијом, али сам свакако мрзео што се то догађа. Да ли хоћеш да људи навијају против тебе, да се надају да ћеш изгубити само зато што си толико добар? Хоћеш ли да навијају за другог играча само зато што си превише добар? То је једини разлог зашто навијају против њега", нагласио је Мекинро.

Упоредио је Ђоковића са Дарт Вејдером, чувеним филмским јунаком.

"Зар не мислите да је било најмање 100 мечева у последњих 10 до 15 година у којима Ђоковић није поштован због тога колико је добар. Шта је лоше урадио? Такмичи се као и свако ко се икада такмичио. Да ли је то његов изглед, порекло? Он је попут Дарт Вејдера у поређењу са Рафаелом Надалом и Роџером Федерером", рекао је Мекинро.

Истакао је да је српски тенисер "покварио журку" Федереровим и Надаловим навијачима.

"Ко може да се мери са њима по ономе што су дали тенису? Нико. А онда Ђоковић дође и поквари журку. Како би било да га поштујете после свега тога", упитао је Мекинро.

Edited by Kreator
  • Hvala 2
Link to comment
9 hours ago, Hele said:

Jedva docekali ovo sa Novakom i sa Fricovom ribom.

 

Engleski mediji su mozda i gori od nasih, ako je to moguce uopste.

Šta je sa Fricovom ribom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...