Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

Aj' me pitaj nesto drugo.

 

Novinar pita nesto drugo.

 

Aj' zdravo sad 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

A šta je bilo prijatelju, istrigerovalo ga što publika viče protivnikovo ime. Da se Rud zvao Pablo, ništa se ne bi desilo. Jbt aplaudirali su mu sto puta na duplu servis grešku, što je ustvari disrespekt, ali skoro nikad nije imao meltdown oko toga posle meča. Da su buuukali nakon Novakovih osvojenih poena ok, ali ovako je totalno deplasirano, i znak nervoze, što je u ovom naknadnom intervjuu i pokazao.

 

Objasnio je, prijatelju, da je to bilo u momentima kada se ne navija, ometanje pri servisu i slično.

 

Nije se on osećao ništa drugačije nego kao milion puta do sada samo je uglavnom uspevao da iskulira i bude politički korektan.

 

Poslednjih godinu dve se vidi da više ne mari za to pa poliva na sve strane, meni se lično više sviđa takav... Ko ga je do tada zgotivio super, ko nije sigurno neće u 37. godini karijere. Nema šta da izgubi.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Nije se on osećao ništa drugačije nego kao milion puta do sada samo je uglavnom uspevao da iskulira i bude politički korektan.

 

Poslednjih godinu dve se vidi da više ne mari za to pa poliva na sve strane, meni se lično više sviđa takav... Ko ga je do tada zgotivio super, ko nije sigurno neće u 37. godini karijere. Nema šta da izgubi.

 

Da, ali malo je okasnio s tim. Mislim, precutao je 100 situacija u proslosti na koje je opravdano imao sta da kaze i onda na 101 dozivi meltdown u situaciji u kojoj apsolutno nije u pravu, to je vise znak slabosti nego "moze mu se". No, ukoliko je odgovor na svaku nezgodnu situaciju "ma mogu da mu se sagnu" onda necu da talasam i smara me da ucestvujem u tome.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Bilo na prethodnim stranama. Odradio je kulturno :cool:

 

Bupnuo. Da, da, kulturiska, ako.

Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

 

Da, ali malo je okasnio s tim. Mislim, precutao je 100 situacija u proslosti na koje je opravdano imao sta da kaze i onda na 101 dozivi meltdown u situaciji u kojoj apsolutno nije u pravu, to je vise znak slabosti nego "moze mu se". No, ukoliko je odgovor na svaku nezgodnu situaciju "ma mogu da mu se sagnu" onda necu da talasam i smara me da ucestvujem u tome.

 

Ja sam ga ovde polivao samo tako 100 puta za 100 stvari, ne prilazim mu kao neprikosnovenom idolu. 

Ako je pizdeo, kontam da zna zašto je pizdeo, od toga sve polazi. Sumnjam da mu se digoa da ih onako naduva tek tako, nije glup, zna da će biti posledica. 

Link to comment

Daj Milane brt, pa koliko je samo puta pizdeo na Ivaniševića i ostale u boksu, maltene ni zbog čega. I sad kao, ako je Novak pizdeo na terenu, uuuu to mora da znači nešto :D pa nije baš

Link to comment
13 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Daj Milane brt, pa koliko je samo puta pizdeo na Ivaniševića i ostale u boksu, maltene ni zbog čega. I sad kao, ako je Novak pizdeo na terenu, uuuu to mora da znači nešto :D pa nije baš

 

Čovek je naveo konkretno zašto je pizdeo... 

 

Polivanje Ivaniševića tj boxa ne podržavam, da sam Ivanišević oterao bi ga u qrac milion puta :D

Link to comment

a što ne ostaviti prostora da pizdi s pravom posebno ako mu je prvi put da pizdi na publiku grupno?  

 

meni obraćanje nije bilo na mestu jer mi nije delovalo da se navija protiv njega, npr nisu se čuli zvižduci između prvog i drugog servisa ili radovanje na duplu. i stvarno mi je delovalo da preteruje na intervjuu jer je bilo situacija kad je publika mnogo više uživala u njegovim mukama. 

 

ali novak nije jedini kojem je smetala publika. tu je novinarka bbc-a, tu je lancia :), sa kojim se slažem da je ono arlaukanje sa fudbalskih tribina užasno iritantno. šta tu raditi osim puštati im "ljubi baba tiket da prođe" pa ko pre klone?  

 

meni se čini da je istina negde na sredini a da je novak s pravom popizdeo. na sredini jer navijanje nije bilo zlonamerno ali je dosad bilo nešto neviđeno na atp turu. i s obzirom na nivo navijanja novaku je pritisak otišao na 300 i publika iako nije tražila dobila je šta je zaslužila.
 

 

Link to comment
58 minutes ago, Tsai said:

 

Da, ali malo je okasnio s tim. Mislim, precutao je 100 situacija u proslosti na koje je opravdano imao sta da kaze i onda na 101 dozivi meltdown u situaciji u kojoj apsolutno nije u pravu, to je vise znak slabosti nego "moze mu se". No, ukoliko je odgovor na svaku nezgodnu situaciju "ma mogu da mu se sagnu" onda necu da talasam i smara me da ucestvujem u tome.

 

Za BBC je u pravu, pitali su ga, odgovorio je, sramota je za BBC da se spusta na nivo Daily Mail-a. Novinaru samom bilo neprijatno.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Za BBC je u pravu, pitali su ga, odgovorio je, sramota je za BBC da se spusta na nivo Daily Mail-a. Novinaru samom bilo neprijatno.

Jednom i Budja da se slozi, veciti antiprotivnik :D runda pica na moj racun!

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Pokušavam da pronađem tu njegovu lepotu, ne ide mi  

 

😂

Zamisli kad moja majka kaze Ovaj Alkaraz me nervira, ja volim onog italijana, meden je :D

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Zamisli kad moja majka kaze Ovaj Alkaraz me nervira, ja volim onog italijana, meden je :D

 

Sve je to zbog loknica. :D

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Sve je to zbog loknica. :D

Pored loknica, ima lepe crte lica, osmeh divan, opasan pogled :wub:.

Ma muska barbika :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...