Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

Nema Siner jaku mentalnu komponentu kao i Alkaraz, da ima sigurno bio glavni kandidat za titulu, a ovako mu ostaje da posmatra ostatak turnira sa tribina.

Link to comment

Konačno Meda završi ovo, a moralo je biti dobijeno u 3 setaa, ali nema veze. Pobeda je pobeda.

  • +1 2
Link to comment

razvaliće alkaraz u sf medvedeva jer medo je dokazano tu samo da zagorča život novaku. i danas bi bilo bolje da je izgubio jer alkaraz je najveća opasnost a više bi šansi imao siner. 

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

:s_d:

Bilo na prethodnim stranama. Odradio je kulturno :cool:.

 

A ovaj Alkaraz gura svoje. Tacno ce izbaksuzirati spance veceras da im ne bude previse radosti u jednom danu  :D

Link to comment
5 minutes ago, utilitarist said:

razvaliće alkaraz u sf medvedeva jer medo je dokazano tu samo da zagorča život novaku. i danas bi bilo bolje da je izgubio jer alkaraz je najveća opasnost a više bi šansi imao siner. 

 

 

Osim kada je odvalio Alkaraza na US openu i onda skinuo gace protiv Novaka 2023.

  • +1 4
Link to comment

Da se ja nešto pitam, sudeći po 2024.pre bih poželeo Španca protiv Novaka u finalu, nego Grešnika.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa deluje da provejava neko zadovoljstvo i obrazloženja za ovaj krindž intervju posle meča. Mene bilo blam gledati, a nisam gadljiv na Novakove obračune sa fanovima, ili na čuveno 'oćeš kurac'. Kad za to ima povoda, ali sinoć nije bilo.

 

@Lancia

 

Možda da verujemo njemu da je bilo? 

1 hour ago, Sandradjer said:

Ajmo Sineru, ko ce da ulepsava turnir ako ne ti :)

 

Pokušavam da pronađem tu njegovu lepotu, ne ide mi  🤭

 

Al ovo sa BBC... Mislim da ga nikad više nisam voleo... Kako ga je samo odjebao... "Looking forward to it.. It's gonna be tough one"  😂

Link to comment
6 hours ago, Serena said:

Danas navijam za moje Sinera & Paolini :wub: zatim za Pola i Novozelandjanku Sun. 

Baba poljubila al dzaba, nije proso tiket. 

Link to comment
38 minutes ago, Mil@n said:

Možda da verujemo njemu da je bilo? 

 

A šta je bilo prijatelju, istrigerovalo ga što publika viče protivnikovo ime. Da se Rud zvao Pablo, ništa se ne bi desilo. Jbt aplaudirali su mu sto puta na duplu servis grešku, što je ustvari disrespekt, ali skoro nikad nije imao meltdown oko toga posle meča. Da su buuukali nakon Novakovih osvojenih poena ok, ali ovako je totalno deplasirano, i znak nervoze, što je u ovom naknadnom intervjuu i pokazao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...