Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nemogući ste kad krenete da perete Novaka po svaku cenu. Ovo sinoć je bilo čisto kanalisanje Srđana 1/1 i izdrkavanje na grupici danskih navijača, dok godinama uglavnom ćuti na mnogo veći disrespekt relevantnijih navijača. Čuj, mudri Danac se dosetio kako da uvije boo u celofan, ali neš preko Ilije Čvorovića živog :laugh:

 

Krv ti jebem, ovo je gore od onog kad su ga deportovali zbog avakcinacije

Ko pere Novaka, majke ti, sam je promenio svoj odnos prema navijacima, stampi i pojedinim kolegama. Mislim da se svima vise svidja danas nego ranije. 

Link to comment

Pa deluje da provejava neko zadovoljstvo i obrazloženja za ovaj krindž intervju posle meča. Mene bilo blam gledati, a nisam gadljiv na Novakove obračune sa fanovima, ili na čuveno 'oćeš kurac'. Kad za to ima povoda, ali sinoć nije bilo.

 

@Lancia

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa deluje da provejava neko zadovoljstvo i obrazloženja za ovaj krindž intervju posle meča. Mene bilo blam gledati, a nisam gadljiv na Novakove obračune sa fanovima, ili na čuveno 'oćeš kurac'. Kad za to ima povoda, ali sinoć nije bilo.

 

@Lancia

Bem li ga, gledam tenis ne zna se otkad, bas mi smetalo to iritantno uuuu navijanje, ko na fudbalu one vuvuzele u Africi. Ako je njemu, koji prosao sav najgrdji tretman navijaca to smetalo, zasto mu ne verovati?¿ U principu, koliko puta nismo culi nekakva dobacivanja a videli smo Novaka da se obracunava sa nekim pojedincima iz publike - jbg, valjda ipak on zna najbolje sta se desavalo na samom terenu. 

Uostalom ove godine na Vimbldonu je bilo vise nego korektno navijanje, rekoh vec podsetilo me na onaj US Open protiv Medvedeva, ovim malobrojnim Dancima bukvalno nije mesto u teniskoj publici.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ovaj što komentariše meč između Mede i Sinera već 10 minuta kenja o ko zna čemu, a ne tome što je Janik otišao polumrtav sa terena.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Medvedev je najveći debil među luzerima na turu. Umesto da lagano dokrajči grogiranog Sinera on dozvolim brejk na sevis kojim je trebalo da dobije nset. I to sve svojim greškama.

  • +1 1
Link to comment

A koliko ce dosadan biti tenis kada Novak prestane da igra, jel razmisljaju o tome novinari i ekipe

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Max Morlock said:

Opa, Meda 2:1 :fantom:

Blesav mec skroz, umesto da bude vec 3:0 za Medjeda, zamalo da prospe sve, sto i nije nemoguce u nastavku meca. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...