Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Milošica said:

Pa i Ali je bio elitni drkadžija.

 

Ne kažem drkadžija u negativnom smislu.

 

Ali je svesno odabrao ulogu hvalisavca, koja je tradicionalno postojala u tom svetu, i otvoreno pričao o tome.

 

Imaš onaj odličan dokumentarac What's my name (LeBron producirao :nobles:) gde govori o tome u jednom od intervjua. Ceo dokumentarac su samo njegove izjave i arhivski materijal, bez 'talking heads'-a.

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Serena said:

Cudi me da su stavili Sinera na centrali, a ne branioca titule

Mafija, Vatikan...sto se cudis :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
34 minutes ago, stray cat said:

 

Druže, daj link, mani tekstove: jesam gledao Rune(t)a i njegove mečeve, ne sećam se da su ikad fanovi posle njegovih dobijenih poena produžavali u u uuuuuuuuuuuuuu.

 

Zasto bi iko vikao buuuu kad Rune osvoji poen? Obrati paznju kada se culo to iz publike, uvek na Runeov osvojen poen. Mislim, ako ti transkript iz intervjua sa Runeom bas o tom pitanju nista ne znaci, onda jbg. Mislim da ovo navijanje vazi pre svega za Vimbldon zbog Rooney / Rune slicnosti, a, budimo realni, nismo gledali Runea na Vimbldonu pa nikad uzivo, do juce

  • +1 3
Link to comment

Verujem da već postoji na netu ako je to ustaljen način navijanja i da će neko otkačiti ovde danas/sutra.

Link to comment
2 hours ago, Engineer said:

Ajde bre kakva srca, kakvi odnosi sa publikon. Pa svaka zanimljiva priča o Džordanu kreće kako ga je neko isprovocirao, pa posle nije znao gde mu je dupe, a gde mu je glava. Zato je on Džordan, a Rođa i Nadal nek budu Lebronovi

 

Pa ne mogu da budu Lebronovi, Nadal i Rođa su drugi i treći najbolji ikad, a Lebron nije ni u top 5 ikad... :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, TS-CS said:

najbrzi igrac na atp touru

Jurili su ga kenguri kao malog.

  • Haha 1
Link to comment

lazirao covid pass, i napadao novaka zasto se ne vakcinise. posle ga kljako izgazio kao mace muskatlu na ao openu

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...