Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

50 minutes ago, Arkadija said:

Već tri dana me slama neki letnji virus, tako da sam meč sa Popirinom bez mozga gledala, a ovo sa Runeom mi je išlo tek malo bolje. Moram da priznam da sam očekivala mnogo više od Runea, bar da uzme 1 set, a ne ovakvo čišćenje.

Što se tiče ovog izliva prema publici, ne znam, u prenosu nisam ništa čula, jer Viško toliko brblja da je nemoguće čuti i inače utišan ton sa terena, možda je Novak konačno shvatio da slanje srdašaca publici ničem ne vodi, pa je rešio da im pruži in vivo sve ono što drobe o njemu po medijima.

 

 

Ukrali foru od arenesport pa utisavaju vrijedjanje Djokovica :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Ako se setimo onog slanja srdašaca i kakav epic cringe je to bio, ovo napušavanje publike ne da mi ne smeta, nego je poželjno :)

 

Takođe, mi niti znamo niti čujemo šta mu se sve i u kojoj meri dobacuje sa tribina.. Kada se sve to sluša konstantno 3+ sati, verovatno je nemoguće totalno ignorisati. To što on u ogromnoj meri to sve prevazilazi i uglavnom reši posao je jedna od njegovih tenisko/ljudskih super moći. 

  • +1 6
Link to comment

https://www.tennismajors.com/atp/holger-rune-on-watching-wozniacki-wayne-rooney-chants-and-feeling-at-home-on-the-grass-695121.html

 

Quote

However, after making the semi-finals at Queen’s prior to Wimbledon, followed by his early success at SW19, Rune is becoming a household name among British tennis fans.

 

Not least because of the fact that a well-know footballing chant about one of England’s all-time top scorers – Wayne Rooney – has been adopted as an affectionate chant of support for Rune, given their similar-sounding names.

 

“I didn’t think of it, but when you say it, it’s true. I guess it’s not the worst thing. It’s great,” Rune said when asked about this.

 

“They’re showing really, really good support and it’s a nice feeling to be out there first of all with many Danes and British people that are wishing me the best.

 

“It feels good. Hopefully I can bring some more good tennis.”

 

Asked whether Rune would like this chant to continue, he replied “Yeah, I hope so.”

 

Tako navijaju za runea odavno, imate u ovom tekstu. Istripovao se

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Rune je imao poslednje godine bas los prijem kod publike, cak smo i ovde komentarisali da nije u redu i da je Novak dobio naslednika u nepopularnosti. Meni licno bas smeta taj nacin navijanja, ako se bude nastavilo i na ostalim mecevima, nezavisno od Novaka, preskakacu njegove meceve. 

Link to comment
Posted (edited)

Svidja mi se prebacivanje fokusa na nekulturnu publiku.

 

Godinama se bavimo da li je Novak ovakav ili onakav, da li je zasluzio ili ne, zasto ga ne vole... a slabo se prica o tim seljacinama.

 

Narocito sto je u pitanju tenis pa je njihov primitivizam jos veci.

Edited by Hele
  • +1 2
Link to comment

Ajde bre kakva srca, kakvi odnosi sa publikon. Pa svaka zanimljiva priča o Džordanu kreće kako ga je neko isprovocirao, pa posle nije znao gde mu je dupe, a gde mu je glava. Zato je on Džordan, a Rođa i Nadal nek budu Lebronovi

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
Posted (edited)

Pa i Ali je bio elitni drkadžija.

 

Ne kažem drkadžija u negativnom smislu.

Edited by Milošica
Link to comment

Ja godinama sam govorio da treba da bude svoj, prestane da traži ljubav od publike i prihvati ulogu "negativca" ako već tako mora da bude.

 

Međutim, juče mi je ona reakcija opet bila malo pretjerana, skoro divljačka, kao da je što bi kod nas rekli "puk'o" 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

preterana za nas kraj ekrana, na stadionu je očigledno drugačije izgledalo. i nije toliko prso da ne može da pravi jednostavnu razliku između navijanja za protivnika i podjebavanja, popizdeo je baš zato što je pravi.    
 

 

Edited by utilitarist
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Mislim da Novaka boli uvo sta kazu hejteri, a to je najvaznije:thumbup:.

Nije im bio dobar kad je slao srdasca, sad su dobili ono sto su trazili! 

 

Danas navijam za moje Sinera & Paolini :wub: zatim za Pola i Novozelandjanku Sun. 

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...