Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

6 hours ago, Tsai said:

Istanjili su mu se zivci zbog toliko situacija u kojima je bio na tapetu navijaca da sad tripuje svaku sitnicu. Navijaju tako ljudi za Runea jbg. 

 

Meni je bas ostavio fenomenalan utisak nakon proslog meca, potpuno fokusiran na tenis i prijatan sagovornik. Kada bi nastavio de bude izvan, sto zahteva puno a covek je, bio bi bez "sumnje" najveci, ovako ce mu hejteri ovo nastavljanje nakon meca prisivati svaki put. Samo to, ima sansu, ili je imao, da se ignorisanjem budala zvanicno krunise u najveceg sportistu, ili jednog od najvecih. Samo on zna sta je moguce i kako, objasnio je lepo u videu da yna trikove, to je tacno, zna sigurno vise od same publike

Link to comment
30 minutes ago, villiem said:

ovako ce mu hejteri ...

hejteri će mu kako god, pripisivati ovo ili ono

hejtera će biti (a za njega onoliko), u svakom slučaju

pa kad se švajcarska štampa bavila teorijom da li je operisao kolena ili ne :isuse:

 

neka ih je napušio, ne treba mu to izigravanje dobrog dečka

  • +1 9
Link to comment

Meni se vise svidela jucerasnja reakcija od one nakon Popirina. 

U poblici sede ljudi koji vole tenis i koji su došli da uzivaju u lepim potezima i nadigravanju "sahovskih" velemajstora. Kulturno se ponasaju i aplauzima pozdravlhaju ono sto je vredno toga. Mislim da su u Londonu velika vecina i da zasluzuju kulturan pozdrav na kraju meca i zahvalnost za podrsku, a ne ignorisanje kakvo su dobili prekljuce. Barem polovina prisutnih na stadionu voli Novaka i navija za njega. Ona sacica koja i dalje ne moze da se pomiri sa tim da su Fedovi rekordi oboreni i da verovatno nece ostati kralj trave, ne bira sredstva ometanja zato su juce dobili jedno divno guuuuudnajt. Ovi drugi su se zahvalili srdacnim i gromoglasnim aplauzom. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

većina publike je pozdravila to sto je novak rekao

I ja sam pozdravila, odigrao je juce na nivou :cool:

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Posle objave zreba u Spaniji rekose tezak zreb za Novaka, sad okrenuse plocu - svi teski rivali u kosturu Alkarasa.

 

btw, ocekujem da Paul pobedi danas.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

Je l' bio Mali? Je l' zamalo smuvao nešto? :naughty:

Bio je Geret Bejl i zamalo smuvao guvernantu.

Link to comment

Već tri dana me slama neki letnji virus, tako da sam meč sa Popirinom bez mozga gledala, a ovo sa Runeom mi je išlo tek malo bolje. Moram da priznam da sam očekivala mnogo više od Runea, bar da uzme 1 set, a ne ovakvo čišćenje.

Što se tiče ovog izliva prema publici, ne znam, u prenosu nisam ništa čula, jer Viško toliko brblja da je nemoguće čuti i inače utišan ton sa terena, možda je Novak konačno shvatio da slanje srdašaca publici ničem ne vodi, pa je rešio da im pruži in vivo sve ono što drobe o njemu po medijima.

  • +1 2
Link to comment

Rune je ograničen igrač na travi, bar za sada. Prošle godine je izgubio u QF od Alkaraza takođe bez ispaljenog metka. Takođe, ne može se pohvaliti ni nekim posebnim rezultatima na GS turnirima, tako da je uloga favorita bila jasna. Nama posmatračima upitna je samo Novakova pripremljenost, a nakon meča protiv Porpirina i i ovog sinoćnjeg možemo da odahnemo.

Motivacije neće faliti, obzirom da je Deminor izjavio da su šanse 50-50. Možda je to izgovorio i uz neki uslov, nisam slušao, a ne verujem ni da će Novaku biti bitno :)

 

@Lanciažreb u najavi jeste bio težak, ali se u međuvremenu otvorio.

Link to comment
11 minutes ago, Ras said:

 

@Lanciažreb u najavi jeste bio težak, ali se u međuvremenu otvorio.

Nije stvar u tome, da li se povredio Hurkac, Zverev, mozda sad i de Minaur, non-stop se pise sa tolikom kolicinom zluradosti, da sad npr. svaka vest o Djokovicu u Marki ima tri puta vise komentara nego vest o Alkarasu. Ljudi su jednostavno zatrovani gomilom informacija o Novaku sa svih strana, da samo najava kad se igra sledeci mec postaje pravo ratiste komentara o poznavanju medicine, svetskim sukobima i demokratijama i ne znam ceu vec. Fenomen, jbg da ga nema, trebalo bi ga izmisliti :D  

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...