Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Max Morlock said:

Realno, 15, 16 godina je pezio pred svima i trudio da bude fin, korektan, dobar i svima da ugodi...

 

Sad mu se može, na vrhu nema nikoga osim njega...nek ih trpa i levom i desnom, ko ih jb.

Trpa ljude koji navijaju za lika iz svoje zemlje? Okk.

  • +1 1
Link to comment

Jeste bilo neočekivano i nepotrebno ali to su navijači... whateva

 

Guuuz najs

Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Trpa ljude koji navijaju za lika iz svoje zemlje? Okk.

 

Ma da, pijukom na nejač... Oće to :lol:

Link to comment
1 minute ago, April said:

A i što da ga jebu pred decom. Naduvaj ih kurcem, Srbine


Ko ga je jebao pred decom? Ja nisam čuo da ga je neko provocirao ili pljuvao, jedino je on svojom reakcijom dao loš primer svojoj deci. Ovo mi je nerealno da ljudi vide neku provokaciju u navijanju za svog igrača, i to od strane Danaca najverovatnije. Znači sledeći put kad bude neko skandiranje Nole Nole njegov protivnik treba da ih iznapušava??

  • +1 5
Link to comment

Car je Novak, sta god da uradi, naci ce se neko da kritikuje, ako ne uradi nista, reci ce, gle ovog isti Raonic. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, stray cat said:

Runetovi navijači tako stalno navijaju, no?

 

Dobro pitanje, fale informacije

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:


Ko ga je jebao pred decom? Ja nisam čuo da ga je neko provocirao ili pljuvao, jedino je on svojom reakcijom dao loš primer svojoj deci. Ovo mi je nerealno da ljudi vide neku provokaciju u navijanju za svog igrača, i to od strane Danaca najverovatnije. Znači sledeći put kad bude neko skandiranje Nole Nole njegov protivnik treba da ih iznapušava??

 

Brt, došli su na Vimbldon, jebo ih Šmajhel

 

Kad ideš na balet, ne nosiš vuvuzele

Link to comment

Ne znam, kakve publike je znao da ima na tom Wimbledonu ovi večeras su uglavnom bili ok, par desetina njih je u najgorem slučaju pokušalo da ga dekoncentriše. Čak je i posle ovog ranta dobio neki kurtoazan aplauz iako su ljudi bili vrv uglavnom zbunjeni čemu sve to. Čak i da sve jeste bilo usmereno protiv Novaka treba se izdići iznad situacije, najiskusniji je na turu i treba da daje primer a ne da pada u vatru bez ikakve potrebe, posebno posle ovako impresivne partije. 

 

Na SK idu korak dalje pa upliću rasizam u priču :wacko:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...