Jump to content
IGNORED

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

17 minutes ago, copkillah said:

 

a šta da radimo kada se sastanu dve sve izgubili dabogda ekipe?

 

E, tu nema boga :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Sa Austrijom u 20:45h

 

SRBIJA: Vanja Milinković Savić – Spajić, Veljković, Pavlović – Živković, Gudelj, Maksimović, Gaćinović – Tadić, Sergej Milinković Savić – Vlahović.

 

Link to comment

Hoce li se praviti Euro Fantasy liga foruma mozda? :D
Ne znam kakve su vam prakse bile ranije pa reko da pitam, uletio bih, sto da ne.

Link to comment

Jos su jaci bez prve dvojice sa ovog spiska.

 

Zanimljivo je da imaju ovoliko igraca u napadu. Deluju kao bas jak tim ali verujem da ce ispasti recimo u polufinalu na neki bagav nacin.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Osetna je diskrepanca(?) u kvalitetu između navale i odbrane. Ne želim reći da je engleska odbrana loša, više neiskusna i nedokazana na ovom nivou + na bekovima imaju Vokera i Tripijea koji su prošli svoj zenit. Ako se bilo šta njima desi, zamene su im Konsa koji je štoper i Šo koji nije igrao od februara. Golman im je dokazana budaletina i dileja. Neka kvalitetna ekipa, a to nismo mi, će verovatno znati da kazni ovakvo stanje u odbrani gordog albiona. S druge strane, u vezi i navali su baš opaki.

Link to comment

Trebace doci u situaciju protiv njih da napadas i cekas kiks odbrane. Kakvi god su ova dvojica drljaju godinama PL i LS. Pogledaj ostale bekovske parove izuzev Francuske i Italije.

Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

 


al će da nas unerede, valjda ćemo uspeti da šuknemo koji

 

što bi rekao @ZokiAsov 3+ prvo poluvreme

Link to comment
On 4. 6. 2024. at 23:43, VuleJ said:

Hoce li se praviti Euro Fantasy liga foruma mozda? :D
Ne znam kakve su vam prakse bile ranije pa reko da pitam, uletio bih, sto da ne.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Zabrojao se Sautgejt malo, u fazonu svi u napad jedan je Hase Kejn, poveo 70% tima napadace. Kad protivnik nekako proturi loptu na njihovu polovinu, bice povuci potegni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...