Jump to content
IGNORED

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Odgledao sam 4 utakmice i svima sam se usro u zivot

3 nase i ITA - CRO 

Nek osvoji ko god samo ne Francuska ili Svicarska, dalje me zabole da pratim 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
15 hours ago, Lancia said:

Jos dobro i igramo, kakav nam je duh nacije. Ima mladih trenera, poginuli bi da se procuje za njih, svi rade u istom fazonu. Mada nasi bi po obicaju uzeli Klementea.

 

španac za selektora izuzetna opcija, podržavam

 

prvo što je nedavač kosova

 

drugo ne mora se učlanjivati u SNS, nevažno je

 

treće zna fudbala

 

ovako postoji opasnost da nam se privali neki tumba ponovo, ne znam šta smo imali od patriotskih izliva na ovoj poziciji kao tumba kad nije hteo da vodi repku države koja je priznala kosova. ne vidim da bi se mogao naći jači due dilligence za selektora srbije danas.

Link to comment

Zastrasujuca je ova lakoca sa kojom smo se navikli (tu ni sebe ne izumimam) da Vucic u najboljem tudjmanovsko-frankistickom maniru uredjuje reprezentaciju. Ne samo da nas ne cudi sto on postavlja i smenjuje selektore u maltene direktnim TV prenosima, nego smo mi vec znali unapred da ce bas tako da bude. 

  • +1 5
Link to comment

Nema od stranca na na[oj klupi ništa, na žalost.

Ako se i desi, proći će kao Bahar u Zvezdi. Suviše je gladnih usta oko FSS i reprezentacije, da bi dosputili uvođenje nekakvog reda i sistema.

  • +1 1
Link to comment

pih, alkohol se podrazumeva, ali nadao sam se da će da izađe našmrkan i krene da se busa kako su poginuli za Srbiju bre a mučka đubrad ga napada, a on se kao tetka razmazao od ksanaksa uz sav taj alkohol…namučily smo englezy…

Edited by Heaviside
  • Haha 4
Link to comment
55 minutes ago, Heaviside said:

pih, alkohol se podrazumeva, ali nadao sam se da će da izađe našmrkan i krene da se busa kako su poginuli za Srbiju 

 

To ti je Lalat 2026. kad se ispadne iz grupe uz kvalitetan meksicki koks

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...