Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 13. 6. 2024. at 10:39, Mr.Mxyzptlk said:

ja mislim da nece, al ajd, bum videli.

Sreća da se nisam kladio i na guženje Albanije - bar grupu E pogodih da će biti ludnica :)

  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Da li je to Vučić iz Brisela prozvao Piksija i najavio otkaz? Jeste to sport, samo smo mi dali mnogo para za selektora i FSS, ovo je debakl

 

Evo i odgovora na pitanje zasto RTS pusta Radeta da prica ono sto raja voli da cuje i kanalise nezadovoljstvo.

Ovo je već jasan signal da se imperator opredelio. Još samo da vidimo koga je zamislio kao naslednika.

Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Ovo je već jasan signal da se imperator opredelio. Još samo da vidimo koga je zamislio kao naslednika.

 

Ne bih se iznenadio da dovedu stranca, para imaju. To je idealno zamazivanje ociju javnosti, kao doveli smo nekog proverenog strucnjaka, on uzme lepu kintu i sve sto treba je da se kvalifikuje za sledece veliko takmicenje, a svi problemi domaceg fudbala ostace netaknuti..

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Sto je najgore, ja potpuno verujem da on ovako zaista misli i tako je i krenuo kao selektor. Ljudi zaboravljaju kakvo je odusevljenje bilo posle prvih utakmica s njim na klupi, koliko je ekipa delovala dobro i kakav odnos su igraci imali prema njemu. Na zalost, iz nekog meni nejasnog razloga kod nas stvari nikad ne mogu da traju jer precesto same sebe upropaste.

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

Sto je najgore, ja potpuno verujem da on ovako zaista misli i tako je i krenuo kao selektor. Ljudi zaboravljaju kakvo je odusevljenje bilo posle prvih utakmica s njim na klupi, koliko je ekipa delovala dobro i kakav odnos su igraci imali prema njemu. Na zalost, iz nekog meni nejasnog razloga kod nas stvari nikad ne mogu da traju jer precesto same sebe upropaste.

 

Pa naravno da misli, ali je u Kataru dobio solidno otrežnjenje kad je hteo da igra s takvim mentalitetom. Sad je probao da ode u drugu krajnost, umrtvi tekme, pa da nešto vija na kraju utakmice. Gusla o tome kako nam je falila neka jedna lopta da uđe, a prvi šut upućen u 90.minutu. U fudbalu jako često ni 10 šuteva nije garant zgoditka.

 

U biti, ovakva trenerska otrežnjenja i lekcije neuki treneri dobijaju dok se probijaju kroz niže lige, naš problem je što nam selektor uči i stiče osnovno obrazovanje na velikim takmičenjima.

Link to comment

Је л’ то значи да смо сада тим Пикси :D

 

Потписати нови уговор пред првенство па га онда шутнути уз масну одштету баш звучи као потез нашег савеза.

 

Лично бих волео Јокана од наших тренера да видим на клупи, јесте да би морао да се спусти у ово блато али јбг ипак је репрезентација велика прилика а и његова каријера рекло би се иде у не толико добром смеру.


Каква би то само промена била да имамо једног таквог господина и цара на клупи после Пиксија, Крстаје и Тумбе.

Link to comment

Nedimovic je valjda kandidat za gradonacelnika SM, zato ce se "povuci" iz FSS.

 

P.S. pojavile su se gluposti da se Terzic vraca u FSS. To je nemoguce jer nije clan Skupstine FSS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...