Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Moj razlog bolenja one stvari kada je repka u pitanju je sledeći: jasno je kao dan da rezultati, dobro utemeljen sistem koji počinje na zasluženom autoritetu predsednika saveza pa na dalje - nisu sfera interesovanja FSS-a. Da jesu, postavili bi ili prihvatili Vidića i dali mu odrešene ruke jer je čovek bio em najbolji igrač premijer lige em kapiten Man Utd, poznat je kao jako disciplinovan i posvećen igrač (mogu da vam pričam gomile priča o tome iz srca reprezentacije, ali iz poštovanja prema izvoru ne bih), ali ne, oni protežiraju Nedimovića - jer znamo zašto - koga su zamenili mrtvim Džajićem jer je ipak kao neko fudbalsko ime pa da ne bude da je Nedimović dobio posao pre imena kao što je Nemanja Vidić. Možda ne bi bilo ništa bolje pod Vidićem, ali ako takav igrač nije zaslužio, ko je? A pri tom želi, što je osnovni preduslov. Sigurno nije zaslužio Piksi posle onog debakla u Kataru. 

 

Čak i kad smo napravili neke uspehe ili barem igrali nešto što liči na organizovani fudbal (Antić, Muslin), gledaj čuda, obojica su bili oterani kao kerovi da bi ih zamenile vedete tipa Pižon i jebeni Mladen Krstajić. Zar takvi potezi koji jasno pokazuju da rezultat nije prioritet ne zaslužuju bojkot svakog iole normalnog čoveka tj ljubitelja fudbala? Ne zarad ličnog hira već jer hoćemo savez koji se vodi racionalno i po zaslugama a ne po interesima političke vrhuške, menadžera i slično? 


Ova i ovakva repka i igra je samo posledica takvog pristupa i organizacije. Piksi sa svojom bolesnom platom je takođe posledica toga. Ne možemo da znamo da igrači ne pizde što igraju za savez sa ovakvim sistemom rada. Ne možemo da znamo da igrači ne pizde što igraju za Piksija jer vide da nema veze sa životom. Možda zbog toga zafali neki dodatni sprint ili zalaganje, jer ih zabole patka. Oni na kraju krajeva ulupaju mesece u ciklus, da bi ih vodio ovakav Piksi, o savezu da ne pričam.

 

U izjavi Mitrovića juče posle utakmice mislim da se vie naznake nezadovoljstva taktikom i sistemom, ako se dobro pogleda.

 

Imajući sve u vidu, rezultati reprezentacije, dobra i zdrava atmosfera, pravilan sistem vrednosti sa autoritetima iz struke očigledno nije prioritet samom jebenom savezu, pa stvarno ne vidim jedan razlog zašto bi se bilo ko, a ja pogotovu, maltretirao nerviranjem oko igre takve ekipe. 

Zamislimo samo u nekoj zdravijoj atmosferi i u upravi i na terenu koja bi katarza mogla da bude ovakvo EP sa onoliko naših ljudi na tribinama? Džabe, mi ne možemo ne da damo gol već da šutnemo na isti. Mi smo komedija, bukvalno komedija ali ovaj pijani idiot će da nam priča kako je sve ok i jbg, nije nam bilo suđeno, i nastaviće da dobija milion i po godišnje ili koliko već. A ja ću da gledam i nerviram se, pa - haha - nemam pametnija posla. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Kakva smo reprezentacija, nekako uspemo da razočaramo i one koji se nadaju da ćemo sve da izgubimo i one koji se nadaju prolazu. Jedino bi ludje bilo da smo odigrali 0-0 sa Englezima na sve ove rezultate i opet ispali.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Što se mene tiče odigrali su baš onako kako samo očekivao - nikako. 

 

Jedino iznenađenje mi je optimizam ljudi koji 3 godine gledjau jedno te isto sranje od igre i nekim čudom se nadaju da ćemo dobro da odigramo na velikom takmičenju gde svi igraju fudbal™, ginu i trude se i uglavnom su svi bolji od nas što po igri, što po spremnosti, što po treneru, što po sistemu i uigranosti.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ko zna čemu se svako od nas u životu nada a možda nije realno, potrudi se da razumeš a ne da se iznenađuješ sa visine :fantom:

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ko zna čemu se svako od nas u životu nada a možda nije realno, potrudi se da razumeš a ne da se iznenađuješ sa visine :fantom:


To bi imalo smisla da ovde svi imaju 16 godina ko ti, uglavnom su ljudi matori za razočarenja tog tipa, ja to za njihovo dobro :fantom:

  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:


To bi imalo smisla da ovde svi imaju 16 godina ko ti, uglavnom su ljudi matori za razočarenja tog tipa, ja to za njihovo dobro :fantom:

Sudeći po svakoj temi koju čitam, nemaju ta nadanja i loženja veze sa godinama. I super je što je tako, da se razumemo.

  • +1 2
Link to comment

Realno, mnogo vise nervira 300 milki za nacionalni stadion. Ali to se izgleda nikoga ne tice, kao da je taj novac narastao na grani a ne iz vaseg dzepa.

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Sudeći po svakoj temi koju čitam, nemaju ta nadanja i loženja veze sa godinama. I super je što je tako, da se razumemo.

 

Ma zezam se ja, neka se loži ko na šta hoće. 

 

Ja ne mogu da se ložim na tim sa ovakvim trenerom i mafijaškim savezom koji radi šta god može da sabotira sopstvenu repku da bi oni tj znamo ko imao kontrolu nad parama i dešavanjima. 

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Poludziber said:

Realno, mnogo vise nervira 300 milki za nacionalni stadion. Ali to se izgleda nikoga ne tice, kao da je taj novac narastao na grani a ne iz vaseg dzepa.

Da je bar trista... 2 puta vise je ono sto su poslednje objavili. A sad "kriju" cenu kroz tzv EXPO, pa se i ne zna koliko kosta.

 

https://nova.rs/vesti/biznis/nacionalni-stadion-u-surcinu-izgradnja-pocela-cena-narasla-na-preko-600-miliona-evra-a-studiju-izvodljivosti-niko-nikad-nije-video/

 

Samo ovi troškovi za Nacionalni stadion navedeni u budžetu za 2024. godinu premašuju 600 miliona evra.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Da je bar trista... 2 puta vise je ono sto su poslednje objavili. A sad "kriju" cenu kroz tzv EXPO, pa se i ne zna koliko kosta.

 

https://nova.rs/vesti/biznis/nacionalni-stadion-u-surcinu-izgradnja-pocela-cena-narasla-na-preko-600-miliona-evra-a-studiju-izvodljivosti-niko-nikad-nije-video/

 

Samo ovi troškovi za Nacionalni stadion navedeni u budžetu za 2024. godinu premašuju 600 miliona evra.

Pa eto tim gore. U iole normalnoj drzavi bi ljudi izasli na ulice da to stopiraju nakon onog vidjenog na EP. Ovde ce biti veci problem ako Jokic slucajno otkaze olimpiiadu.

Link to comment

Brnaba na Hepiju iznela važnu informaciju koja je prećutana da se ne bi rušilo nacionalno jedinstvo pred EP

Vučić bio očajan što je fudbalska reprezentacija otputovala na prvenstvo hrvatskim avionom

:ajde:

  • Haha 2
Link to comment

s obzirom da je druga opcija bila da koriste wet lease avion koji je air serbia uzela od air bulgarie, mislim da su ispravno postupili 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Poludziber said:

Pa eto tim gore. U iole normalnoj drzavi bi ljudi izasli na ulice da to stopiraju nakon onog vidjenog na EP. Ovde ce biti veci problem ako Jokic slucajno otkaze olimpiiadu.

To bi se možda desilo da smo doživeli debakl na euro, a kako smo nesrećno ispali na jedan gol, neće biti nikakvog pritiska javnosti da se odustane od unapređenja fudbalske infrastrukture :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...