Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

nije problem što smo ispali, nismo bili ni za kurac ni sinoć ni na ostalim utakmicama

 

svejedno ne razumem ljude koji navijaju protiv reprezentacije i za njeno ispadanje

 

razumem one koji su nezainteresovani zbog raznih razloga, uključujući i politiku

 

one koji se protiv srbije a za zemlje sa jakim naci bekgraundom koji se svako malo potvrđuje, to je baš jaka lična tugica

 

kapiram da ćemo sad i u parizu da navijamo da nam košarkaše pometla prvi ko stigne.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Meni, je naprotiv, savršeno jasno i razumljivo.

Podveo bih to pod - akutna alergijska reakcija na naprednjizam,

Ja ne mogu da razumem ljude koji bezrezervno podržavaju ovakav tim skupinu individualca, ovakvog selektora, ovakav savez. Samo zato što su naši

 

 

Što se mene tiče, apsolutno sam se emotivno odaljiio od ove reprezentacije, još od zlehudog Katara (kada su se sve stvari ogolile)

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

to je skroz u redu, nemam nikakve drugačije porive 

 

ništa od toga nije poseban razlog da se navija PROTIV, dovoljno je biti nezainteresovan, bojkotovati

 

pisati čaršave ložane na druge loše timove samo da bi pokazali kakve smo baje da možemo da se izdignemo iznad jeftinog patriotizma kojim smo ispolivani, to je sindrom nečeg ozbiljnijeg

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

to je skroz u redu, nemam nikakve drugačije porive 

 

ništa od toga nije poseban razlog da se navija PROTIV, dovoljno je biti nezainteresovan, bojkotovati

 

pisati čaršave ložane na druge loše timove samo da bi pokazali kakve smo baje da možemo da se izdignemo iznad jeftinog patriotizma kojim smo ispolivani, to je sindrom nečeg ozbiljnijeg

Ma ko to radi? Nisam ispratio :)
Slazem se, ima nas dosta koji smo ravnodusni sve do nekog licemerja. Mada i neki hipoteticki uspeh me ne bi sad ne znam kako raspametio. Mislim da bi mi bilo drago zbog igraca i tu je kraj.

S druge strane bih pizdeo zbog pojacanog zvalavljenja sns kamarile. 
I tako ti strahovi se reflektuju na percepciju ove mafijske reprezentacije.

Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Ma ko to radi? Nisam ispratio :)

 

nećemo sad o tome, danas je novi dan :)

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

da pometlaju kosarkase jer igra madjarski izdajnik. kada ne igra onda navijamo, u inat njemu

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Što se mene tiče, apsolutno sam se emotivno odaljiio od ove reprezentacije, još od zlehudog Katara (kada su se sve stvari ogolile)

 

Ja negde izmedju sestice protiv Holandije 2000. i sestice protiv Argentine 2006. Od tada ne mogu da uticu narocito lose na moje raspolozenje. Pritom, uopste mi nije drago sto je tako.

Link to comment

Ja sam potpuno postala ravnodušna spram naše fudbalske reprezentacije, posle poraza od Švajcarske u Rusiji, ono kada su Šaćiri i Džaka plesali po terenu, a naši posle utakmice se cerekali. Katar je bio samo nastavak te ravnodušnosti. Ovo sad sam odgledala a da se nisam ni iznervirala.

Link to comment

Reljica zna znanje.

 

Na avataru čovek koji bi se najbolje snašao u današnjem fudbalu, uz naravno Mihu i Jugovića.

Link to comment

realno, najzanimljivije u vezi reprenzetacije mi je praćenje utakmica live na PPP

 

hoću reći, super je društvo i dobra zabava :D

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...