Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ako nešto može da za zaključi na osnovu ove dve utakmice, događanja posle njih(tadićeva izjava), ova dva isečka iz života selektora to je da on dsp apsolutno ne vlada ne timom, nego situacijom u kojoj se nalazi

  • +1 5
Link to comment

Још увек није касно да се смени селектор и постави неко други :s_w:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Super se Pikse pere za ovo blamiranje u fazonu "ja sam tu samo da savetujem - ne igram ja", srećom pa negdje na internetu ostaju zapisi one njegove arogancije nakon onog čupanja protiv Bugara i sličnih "uspjeha" kao i činjenica koliko je masan ugovor potpisao, kapiram da bi 99,9% ljudi bilo u fazonu "pa daj da ja savjetujem za te pare". Realno uvijek je bio džiber ali sad kad su stvari krenule nizbrdo (doduše idu od onog Portugala u gostima nizbrdo) sad izlazi na vidjelo od kakvog je ljudskog štofa, a valjda je to i odlika takvih tipova, da su puni sebe kad ide dobro a da su potuljene kukavice kad stvari krenu loše. No reklo bi se da nam je i živjeti i umirati s Piksijem dok je ove vlasti, ili bar dok fokus grupe ne pokažu da će za rejting biti bolje da mu se da noga u dupe, pa koliko košta da košta po tom ugovoru, ionako su to naše pare. 

Edited by James Marshall
  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ako nešto može da za zaključi na osnovu ove dve utakmice, događanja posle njih(tadićeva izjava), ova dva isečka iz života selektora to je da on dsp apsolutno ne vlada ne timom, nego situacijom u kojoj se nalazi


Daj bože da se neko™ ne igra selektora preko Pikseta, malo razonode na ovu vrućinu, Football Manager live verzija.

Link to comment
2 minutes ago, ducca said:


Daj bože da se neko™ ne igra selektora preko Pikseta, malo razonode na ovu vrućinu, Football Manager live verzija.

Haha znajući za ovoliko Pixeta i nekog™, pa to uopće nije isključeno. Realno bila bi fora. 

Opet, Tuđmanu nije išlo loše. Mada on je bio aktivni śportaš i klupski funkcionar, pa je vjerovatno bolje kužio stvari. 

 

Edited by Otto Katz
Link to comment
On 21. 6. 2024. at 13:35, Ted said:

trebalo bi Pixi na japanskom da se obraća javnosti......tako ga ne bi niko ništa razumeo, pa bi mogli da živimo u uverenju da je rekao nešto suvislo

 

ako ništa, naučili smo da glup čovek može da bude vrhunski fudbaler, ali ne može da bude vrhunski (pa ni osrednji) selektor


ako ovako prica srpski, kakav li mu je tek japanski?

:eusathink_uc:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...