Jump to content
IGNORED

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, autsajder said:

Moram prvo da vidim listu učesnika, nisam u toku. Ako ima neki Cipar, Andora, SAO Gibraltar da pomrse račune uobičajenim smaračima koji osvajaju.

 

Imaš Gruziju sa Kvićom, ako gotiviš njihovu klopu.

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Lancia said:

 

 

Fun fact: to je musko. 

 

16 hours ago, Valkyrie said:

Može jedna personifikovana repstativna?

 

 

Bog.

 

 

 

Ja i dan danas kad me neko pita ko? uvek refleksno odgovaram "Pa pricamo o Hrvatima a ne o Makendocima". Dosta ljudi uhvati foru...

Link to comment

Equipe-Italie-Football-82.jpg

 

Veciti smekeri, najlepsi dresovi, lancici oko vrata, uvek nasmejani, najlepsa himna, latinski ljubavnici, spageti, espreso, antognoni, altobeli, aldo serena, dino badjo, bepe signori, ravaneli, alfa, ferari, adriano celentano, moana pozzi, vicenza, cagliari, pescara, inter, inter, interrrrrr

  • +1 4
  • Wub 5
Link to comment

Neko pomenuo klopu... dakle nemački Sky Sport ima nešto kao rubriku "Spojimo kulinarske specijalitete rivala". Simpatična ideja, pomislih. Ali: za par Engleska - Srbija spojili su Fried fish i Djuvečrajs. :frust:

srb-eng.jpg

Edited by aram
  • Haha 4
Link to comment

potpuno nebitno kad saznaš šta je onaj dip za ribu - odmah odeš da povraćaš. krstili su ga Ajvar-Mayo. 4 kašike majoneza, dve ajvara, so, biber.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, aram said:

potpuno nebitno kad saznaš šta je onaj dip za ribu - odmah odeš da povraćaš. krstili su ga Ajvar-Mayo. 4 kašike majoneza, dve ajvara, so, biber.

preterali su sa majonezom

 

na dve ajvara, dve al male mayos-a

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, MocaVukotic said:

Equipe-Italie-Football-82.jpg

 

Veciti smekeri, najlepsi dresovi, lancici oko vrata, uvek nasmejani, najlepsa himna, latinski ljubavnici, spageti, espreso, antognoni, altobeli, aldo serena, dino badjo, bepe signori, ravaneli, alfa, ferari, adriano celentano, moana pozzi, vicenza, cagliari, pescara, inter, inter, interrrrrr

 

Pratim i podižem...uvek za Francusku.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, aram said:

potpuno nebitno kad saznaš šta je onaj dip za ribu - odmah odeš da povraćaš. krstili su ga Ajvar-Mayo. 4 kašike majoneza, dve ajvara, so, biber.

Može to i gore. Da je prvenstvo u USA bilo bi još 3 kašike šećera u taj dip. 

  • Haha 1
Link to comment

Jbg, najbolji lajfstajl, najprefinjenije i najdivnije žene, najbolja hrana, idealna kombinacija mediteranskih lenština i germanskih fašova, idealna kombinacija demokratije i anarhije, najbolje slikarstvo, prva/druga najbolja književnost, poete, čak i za ove sa malim pišama koji se lože na silu - najuspešnija vojna kopnena sila ikad (sa najboljim vojskovodjom u istoriji sveta), a i za ove nacoše - verovatno ih sad ne bi bilo da nam Republika nije pomagala pre 100-inak godina, da ne počinjemo od Toursa i 8.veka...

 

Al' opet ne bih navijao za njih da mi nekada davno kao klincu nije bio zanimljiv jedan kepec u francuskom dresu koji se zvao Alan Žires, ili da moj ćale nije počeo da psuje i jebe majku Haraldu Šumaheru kad je onomad pokosio Batistona, '82. Ovo iznad je sve naknadna pamet :)

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

tad, ‘82 igrali su najlepši fudbal ikada

 

tigana, žires, batiston, platini, rošeto

poezija

 

 

 

 

e

poslednji put kad smo igrali s englezima, bilo je opasno loženje pre utakmice u javnosti, a ja ne pamtim da nas je tako neko rastavio od života kao oni tad

 

25’ a na semaforu 0:4, argentina i holandija su bili ništa za ovo demoliranje koje sam nažalost gledao svojim očima

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Ivo Petović said:

Jbg, najbolji lajfstajl, najprefinjenije i najdivnije žene, najbolja hrana, idealna kombinacija mediteranskih lenština i germanskih fašova, idealna kombinacija demokratije i anarhije, najbolje slikarstvo, prva/druga najbolja književnost, poete, čak i za ove sa malim pišama koji se lože na silu - najuspešnija vojna kopnena sila ikad (sa najboljim vojskovodjom u istoriji sveta)

 

Italia :blush:

  • +1 1
  • Haha 4
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...