Jump to content
IGNORED

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

U vecni stvari kad ide lose u jednom momentu moras udariti u dno.

 

Pitanje je da li ce to biti ovaj turnir za nas. Ja vidim dva scenarija. Ili cemo uz odredjenu kolicinu srece (tipa Englezi se ispromasivaju protiv nas, mi damo neke hrkljis golove posle kornera, danci i slo recimo odigraju 0:0) proci na misice iz grupe ili cemo doziveti totalni kolaps gde cemo proci jos gore nego na SP (totalno smo procitani, losa forma igraca generalno, neki novi originalni raspad u atmosferi se ne moze iskljuciti).

 

Meni su toliko ocekivanja niska da nema sanse da se nateram otici ni na ovu prijateljsku u Becu. Doduse to je i zbog ekipe koja ce biti na tribinama.

  • +1 3
Link to comment

pa gde ide lose, jel vi pratite repku uopste. unazad par godina imamo top rezultate. samo da se pogodi forma, da se izloze dodatno zbog srebrenice i da pregaze sve tamo.

 

pustati im govor one nemice pred svaku tekmu

Link to comment
1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

pustati im govor one nemice pred svaku tekmu

 

Koji?

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

topik za nas  hejtere fudbalske reprezentacije srbije


na ovom topiku može sve, od taktike, izveštaja sa splavova, pa do toga ko je jebao čiju ženu

 

 

to mi reci bre!!!! die beste topik

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Možda bih i počeo da verujem u promil nade za čudo, samo da nije ništa sranotm do početka EP.

 

Ovako, Qatar v2.0. A oće nas i Drkušić. 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Jedina nada za čudo je da ovaj tim ode kao apsolutni autsajder i da se od njih očekuje ne ništa, nego manje od ništa. Tada bi možda čuveni srpski inat došao do izražaja i na delu, a ne samo na rečima. Međutim, kao što vidimo, čak i ovde neki veruju da je Slovenija već pobeđena, tako da ne sumljam da će ti glasovi doći i do naših pulena i da će nas obradovati jednim standardnim velikim takmičenjem.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

IMG-a1cb806120c2edb646f2c223b500390a-V.j

 

Bitno je imati plan

Kakav naslov, pomislio sam da sam bio u komi mesec dana.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...