Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

38 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

realno najjaca grupa za gledanje. ko nam je kriv sto smo izvukli danske i slovenacke bednike

Pa sa ovim glupim pravilima gde skoro svi treci prolaze, i nije neka grupa (u grupnoj fazi), svi ce da guze Albaniju i lagano prodju dalje, nije mnogo bitno u kom poretku. Najbolja je grupa E, tu ce sve da prsti, svaki bod zlata vredan.

Link to comment

Zašto je ovo postao topik za zajebanciju umesto ozbiljnog topika za istinske hejtera fudbalskog saveza, reprezentacije i svega ostalog, Moderacijo, postupi po naređenju

Link to comment
23 minutes ago, papapavle said:

Pa sa ovim glupim pravilima gde skoro svi treci prolaze, i nije neka grupa (u grupnoj fazi), svi ce da guze Albaniju i lagano prodju dalje, nije mnogo bitno u kom poretku. Najbolja je grupa E, tu ce sve da prsti, svaki bod zlata vredan.

ja mislim da nece, al ajd, bum videli.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jel glupo i/ili suicidno pokušati 1x? Nije loša kvota... Možemo li da ne izgubimo od gordih albionaca? :rolleyes: 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, johan nagel said:

Која је фора, нисам баш најоштрија оловка у перници

Ja ne kapiram jer je Rosa Parks umrla u tipa 100 godina, šta god da je bio razlog pretpostavljam da nije uzrok repka Francuske.

Link to comment
9 minutes ago, Michael Krueger said:

Jel glupo i/ili suicidno pokušati 1x? Nije loša kvota... Možemo li da ne izgubimo od gordih albionaca? :rolleyes: 

samo isključi emociju

čist racio i ako misliš udri


 

 

 

pre mislim da će da nam se poseru po glavi, kao i gaučosi pre 18 godina na isti dan i na istom mestu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, Michael Krueger said:

Jel glupo i/ili suicidno pokušati 1x? Nije loša kvota... Možemo li da ne izgubimo od gordih albionaca? :rolleyes: 

Belingem daje gol i Engleska daje 3 komada, thank me later

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

samo isključi emociju

čist racio i ako misliš udri


 

 

 

pre mislim da će da nam se poseru po glavi, kao i gaučosi pre 18 godina na isti dan i na istom mestu

 

Ne verujem, te uvodne tekme su obično teže i sporije, timovi se tek zagrevaju. Pre očekujem meč kao protiv Holandije te 2006. 

Link to comment

englezi vole da daju gas na početku, pa se posle prime i izduvaju najstrašnije

 

 

Link to comment

Ja nešto mislim da možemo da uzmemo bod. Biće neka utakmica slična Kamerunu ili sa Portugalcima u Beogradu... 

Link to comment
4 minutes ago, Michael Krueger said:

Ja nešto mislim da možemo da uzmemo bod. Biće neka utakmica slična Kamerunu ili sa Portugalcima u Beogradu... 

 

Teško da ta divljina sa Kamerunom može da se ponovi, jer da bi se desila takva tekma moraju na terenu da budu dve divlje ekipe bez taktičke pripreme. A na Euru je teško naći takve dve ekipe.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...