Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ovo ko ona slika neke engleske under reprezentacije

 

 

Link to comment

Која је фора, нисам баш најоштрија оловка у перници

 

Није да су нешто спектакуларно раздвојени, свега 5/6 белаца и има

 

Жиру блеји позади, Дембеле с белцима

Link to comment

Ал пази ти њихов авион и наш, сиротиљо и богу си тешка.

Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Ал пази ти њихов авион и наш, сиротиљо и богу си тешка.

 

džaba im, rvacki spot je režirao srbin

 

mi nikad ne bi potonuli toliko nisko

Link to comment

Albanija izbila u prvi plan jadnosti, skoro ceo parlament otišao na EP i to sve tri tekme. Doduše mi ćemo verovatno da šaljemo manji deo poslanika i veći deo žvalavih sinova tako da nismo baš puno dalje.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment

Hoćemo da menjamo avatare dok traje Euro i na taj način podržimo orlove u napadu na trofej?

Moj izbor je lak

20240613_040046.jpg.23cad5751b68ca6d3473c6692a8cc477.jpg

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ne vidim neku opštu temu, pa ovde prenosim tekst o stadionima na kojima će se igrati EP: 10 veličanstvenih: Svi stadioni Evropskog prvenstva u Nemačkoj (gradnja.rs)

 

Upada u oči da nema izgradnje novih objekata. Za razliku od novokomponovanih zemlja domaćina sportskih igara, Nemačka ima izgrađenu infrastrukturu, a bila je i domaćin SP ne tako davne 2006. godine. U 21. veku izgrađeni su stadioni u Dizeldorfu, Gelzenkirhenu i Minhenu, a dobar deo preostalih stadiona ima istoriju koja seže unazad do 20-ih i 30-ih godina prošlog veka. Naravno, svi su renovirani, preoblikovani i modernizovani, a poneki, poput onih u Hamburgu ili Frankfurtu i ponovo sagrađeni, nakon razaranja u 2. svetskom ratu.   

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, *edited by mod said:

Albanija izbila u prvi plan jadnosti, skoro ceo parlament otišao na EP i to sve tri tekme. Doduše mi ćemo verovatno da šaljemo manji deo poslanika i veći deo žvalavih sinova tako da nismo baš puno dalje.

realno najjaca grupa za gledanje. ko nam je kriv sto smo izvukli danske i slovenacke bednike

Link to comment

MBdocekujefudbalere.jpg.b75cbebec13bb4c8be34b915657f9959.jpg

 

I ova balega se umuljala u fss, pa se još i nacrtala da ih dočeka pri dolasku u hotel.  :isuse:

 

e, vala baš,

sve izgubili dabogda 

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...