Jump to content

Sve izgubili dabogda…


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

8 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

to moze da se kaze za bilo koga na nekoj funkciji. poenta je, da takvi ne bi trebalo ni da kao vode bilo sta

 

ali ne valja ni potuljeni radikalski buling starih ljudi, koji su se na tim pozicijama našli ni krivi ni dužni

 

jadni Bajden šta mu govore :(

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
38 minutes ago, Mil@n said:

 

Zato je Džaja i slepac, pristao je da ga iskoriste kao majmunčića.

No šta će, bio dužan.

nije džajić slepac uopšte

 

umesto da guli zabelu, on se švrćka po nemačkoj, ćerka poslanik u strazburu…

 

image.png.10647368e16eee51a159957b19c1b28c.png

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Ja nemam nikakav problem sa tim sto su Hrvati onaj uspesan deo u fudbalu, od otkinutih parcica SFRJ. Nama ostaje satisfakcija sto ih trpamo u kosarci. Sudbina je tako podelila stvari, njima fudbal, nama basket.

 

Ali kad bi se sastali ovde ne EURU, negde u nokaut fazi, bilo bi povuci potegni. A Simunica vise nemaju.

 

Link to comment
9 minutes ago, JohnnyD said:

Ja nemam nikakav problem sa tim sto su Hrvati onaj uspesan deo u fudbalu, od otkinutih parcica SFRJ. Nama ostaje satisfakcija sto ih trpamo u kosarci. Sudbina je tako podelila stvari, njima fudbal, nama basket.

 

Ali kad bi se sastali ovde ne EURU, negde u nokaut fazi, bilo bi povuci potegni. A Simunica vise nemaju.

 

 

Ali nemamo ni mi vise Batu Mirkovica da ih povuce :D

Edited by assignment
  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, omiljeni said:

srbi su bolji i u tekvondau i 3x3 košarci

Odbojka, Tenis, Vaterpolo, Streljaštvo.

U Atletici mislim da nas šiju ali mrzi me da proveravam. Bolji su i u onom pucanju na glinene golubove, jedrenju, rukometu i zimskim sportovima.

Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

to moze da se kaze za bilo koga na nekoj funkciji. poenta je, da takvi ne bi trebalo ni da kao vode bilo sta

 

Niko ne treba da vodi ne bilo šta nego ništa.

 

To je Elenikov zvanični stav.

Link to comment
22 minutes ago, omiljeni said:

srbi su bolji i u tekvondau i 3x3 košarci

 

Ne ne ne, mi smo bolji u svemu, samo to retko pokazujemo :D

Link to comment
40 minutes ago, *edited by mod said:

U Atletici mislim da nas šiju ali mrzi me da proveravam.

I tu ih stizemo, 2 medalje sad na evropskom oni, 2 mi. Kroasani, trgnite se malo, inace i kad Modric ode u penziju ostace vam samo bocanje

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, JohnnyD said:

I tu ih stizemo, 2 medalje sad na evropskom oni, 2 mi. Kroasani, trgnite se malo, inace i kad Modric ode u penziju ostace vam samo bocanje

 

A jbg, onda oni nas stižu i šišaju u vaterpolu. Ili gledamo trenutno stanje stvari ili neki istorijski period od 10ak ili kolko godina.

Link to comment

Da se vratimo na temu:

 

 

image.jpeg.d67018af95819ce434b1747c211a31cd.jpeg

 

Dva navijača upala na teren tokom treninga reprezentacije Srbije, policija odmah reagovala!

Jednog je policija izvela, a drugog je srpski golgeter Dušan Vlahović šmekerski zagrlio i izveo sa terena.

 

 

(Jbt i ovde smo bolji od Hrvata, kod njih sve mirno bez incidenta ko baletani neki)

Edited by JohnnyD
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...