Jump to content
IGNORED

EP na TV


Valkyrie

Recommended Posts

rts kao da očekuje u dortmundu da skandiraju včć pdr, jedva da se čuje neka publika na stadionu

 

kao u buretu da igraju

 


 

benzin, traktor, so

Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Neverovatno lep čovek kao gost na Areni. Neki trener izgleda

 

8 minutes ago, Lena said:

Pa de ti je slika? :happy: Nemamo svi Arenu :happy:

 

Evo ovde, da ne oftopičarimo tamo.

 

IMG-20240615-235045.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

Rts Katar >>>>> Rts Nemačka

Ova plava smaračica nije ni do članaka Draganici, ali izgleda ih je ova odjavila. Nemaju stolice i sto da se nameste kao u kafani, umesto toga neke gay foteljičice, lepo da se ko Sabahudin pitaš "a đe ću sad srukama"?!

Rade i Vjetrović su saglasni da bi eventualna taktika sa dva špica + matori Tadić od starta koji bi se trkali s Englezima bila ravna samoubistvu. Rade se za jezik grizao i stezao noktima kolena da ne bi još ponešto rekao o Piksetu pa da mora da kleči na kukuruzu posle.

Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

Rts Katar >>>>> Rts Nemačka

 

Ne sećam se katarske Arene, ali obo je pun pogodak za ovo prvenstvo. Odlična špica, dvoje mladih voditelja koji ne lupetaju gluposti i pričaju razgovetno. Podnošljivi gosti. Luka kao odličan analitičar. Publika u studiju. Prosto je šteta što će to sve pasti u zapećak nakon katastrofalnog izdanja naših.

Link to comment

jedno, možda glupo, pitanje. što gledate studio?

 

kad se završi tekma ja naprosto ugasim tv/prebacim na drugi kanal/zatvorim tab na brauzeru

 

osim naravno ako ovde ne pročitam da se dešava neki spektakl, pa onda palim/vraćam/dižem ponovo

  • +1 1
Link to comment

Opet ce da vrte Krivokapica i onog debila do iznemoglosti, samo ce Acika da vriska za utakmice Srbije

Link to comment
3 hours ago, pantelia said:

i onog debila

 

Nepodnosljiv je. Roknucu se koliko me nervira. 

  • +1 1
Link to comment

Izdržao sam 15 minuta Areninog studija... Kakav diletantizam jebem ti državu.

Prvo "U boj Krenite junaci svi" dok publika od 20 nekih omladinaca neeuforično pokušava da aplaudira u ritmu.

Onda se pojave dvoje voditelja koji kao glume neku opuštenost pa onda Ivica Kralj . Onda malo nagradna igra. Pa pitanje Ivici o poslednjem EP pa onda voditeljka malo flertuje sa Ivisom da bi onda svi izrazmenjivali lične odnose (ko čiju ženu poznaje i kako ko igra mali fudbal)

 

Mute i muzika sa kompa/gramofona/kasetofona/CD plejera je moja preporuka tokom EP i za studije i za prenose

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...