Jump to content
IGNORED

PPP u Alemanji


papapavle

Recommended Posts

Ja idem samo u Gelzenkirhen, I to možda ako me ne mrzi :laugh: Stižem u Dortmund oko pola 3, bacam ranac u hotel na stanici, jedem junk food I vatam prvi regio do G-kirhena. Tempiram da budem oko 5 tamo ako ICE ne kasni iz Berlina, pa da pijem pivo sa Englezima i pevamo It's coming home :vesala2:

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Baldrick S. said:

Ja idem samo u Gelzenkirhen, I to možda ako me ne mrzi :laugh: Stižem u Dortmund oko pola 3, bacam ranac u hotel na stanici, jedem junk food I vatam prvi regio do G-kirhena. Tempiram da budem oko 5 tamo ako ICE ne kasni iz Berlina, pa da pijem pivo sa Englezima i pevamo It's coming home :vesala2:

Uzmi voz online na vreme. Imaš i popust za voz na ulaznicu za tekmu.

Link to comment
23 minutes ago, *edited by mod said:

Uzmi voz online na vreme. Imaš i popust za voz na ulaznicu za tekmu.

 

Kupio sam za ICE cim sam dobio karte. Za regio nisam ni siguran dal se kupuju karte posto je lokalni saobracaj, to moram da proverim. A i da se kupuje, karta je 7 evra.

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

vidim da ce vreme da bude usrano.

 

sva sreća da će vreme da bude najveći problem

 

jel si nekad gledao neku tekmu neke naše repke napolju

Link to comment

Naravno na granici nećeš reći da ideš na Euro, sem ako želiš da ponovo pakuješ stvari u gepek i da te ko zna gde sve evidentiraju :

  • Tužno 1
Link to comment

nemci su nas posteno drndali na pasoskoj pre par dana na fra. 

 

znaci pokazi povratnu, bukiran smestaj... ortaku u povratku trazili lk da potvrde identitet 🤣

Link to comment

Nemojte da se čudite oko kontrola po Nemačkoj. Oni to i inače rade i kad nije euro. Upadnu u voz, recimo i onda slučajnim odabirom pola vagona legitimišu i postavljaju pitanja. Nema veze dal si lokalac ili ne...ono, kapiram da će zbog engleza u Gelzenkirhenu da bude još grdje.

Link to comment

Ja tražio od burazera da mi pošalje dokaz o odobrenom boravku i ugovor za stan, kapiram da će to biti dovoljno. Imam povratnu avionsku kartu i karte za utakmicu.

 

Doduše, čini mi se da na svakog činovnika ili uniformisano lice uvek najveći utisak ostavi advokatska legitimacija.

 

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Ima li neko skorašnjih iskustva sa lockerima na minhenskom Hauptbahnhofu? Treba da pre utakmice ostavim negde ranac sa nebitnim sitnicama, a voz hvatam 3h posle utakmice, pa mi je tu najlogičnije, ali čitam da je puno ormarića u kvaru...

Link to comment

proveri dal mozes na samom stadionu da ostavis. u belgiji je ortak ostavio ranac tako, dobio tag, podigao ga posle

  • +1 1
Link to comment
On 17. 6. 2024. at 8:55, papapavle said:

Ima li neko skorašnjih iskustva sa lockerima na minhenskom Hauptbahnhofu? Treba da pre utakmice ostavim negde ranac sa nebitnim sitnicama, a voz hvatam 3h posle utakmice, pa mi je tu najlogičnije, ali čitam da je puno ormarića u kvaru...

 

probaj preko Bounce nesto da nadjes u minhenu. instaliraj app.

 

npr Bounce: Luggage Storage Near Me - Left Luggage & Lockers (usebounce.com)

 

ja sam koristio Bounce u Tokiju. radi kao sat

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...