Jump to content
IGNORED

PPP u Alemanji


papapavle

Recommended Posts

Pošto je na moje kukanje moderacija otvorila ovaj podforum (hvala!), osećam se p(r)ozvanim da napravim neki topić. Ne bih da đubrim sve one lepe glanc nove stručne fudbalske ptf-ove, pa evo jedne opšte teme za slanje svačijih fotki i utisaka sa licinog mesta, po ugledu na istu temu iz Katara - mada je ovo svakako mnogo manje egzotična destinacija, deluje da će nas biti nebrojeno više, bilo bi lepo da se desi i neko spontano okupppljanje...

 

Moje prve utiske očekujte ovde nakon Por-Cze; srećan put svima, i ne zaboravite preporuku dr. Macure da se pije slojevito - posle svake dve-tri krigle valja preseći pretzelom i Weißwurstom.

  • +1 5
Link to comment

Sve sam spremio, tako da jedva čekam da vidim tu ultra hard core gastosijadu uživo i da prenesem ovde barem deo atmosfere.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Sve sam spremio, tako da jedva čekam da vidim tu ultra hard core gastosijadu uživo i da prenesem ovde barem deo atmosfere.

Ja sam dobio tračak toga u Kaljiningradu protiv Švice, doduše posle nije bilo baš veselo.

 

Ovako u Minhenu dve tekme bice pet dana gastosijade. Jos pre nas stižu i Rumuni.

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Napadaj očekuje da dijaspora jede ljude.


jedemo :eat2:

  • Haha 1
Link to comment

Odmah da kažem da ne verujem u ovaj beef Milošice i napadaja. Mislim da se dogovaraju preko PM. Previše su kul obojica da bi bili na ratnoj nozi

  • +1 2
Link to comment

sta si spremio @napadaj jel ce moci da se unose baklje?

 

stamim se priznati da sam jednom prilikom drzao pehar europrvaka. na krovu uefe doduse. izneli ga da se slikamo i kao ne dirajte. vazi

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Baldrick S. said:

Jel neko imao iskustva sa transferom karata?

Ja prebacio tri drugaru, dve general sale, jednu koju sam kupio preko FS Portugala, prilično je lako - ako ih vidiš u appu, samo uneseš email toga kome se šalju i pojaviće se u njegovom appu čim ih prihvati... Nisam imao iskustva s dobijanjem/slanjem karata od preprodavaca.

  • +1 2
Link to comment

a jel treba da se posalje ili ne mora? malopre smo isli na belgiju, 4 karte provukao kolega za svakog od nas, preko app

Link to comment
Just now, Mr.Mxyzptlk said:

a jel treba da se posalje ili ne mora? malopre smo isli na belgiju, 4 karte provukao kolega za svakog od nas, preko app

Čitam da ne mora, ako ćete svi zajedno da ulazite.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...