Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Јасно је да ће у наредних пар година Алкарас и Синер узети већину слемова али на неке баш дуже стазе је тешко прогнозирати. Могућност да се појави још неки суперталенат, склоност ка повредама што уз пре свега Карлитосов стил игре може да игра битну улогу итд су свакако фактори због којих је реално тешко ишта предвидети. 25 слемова је баш велика бројка и за 15ак година каријере мораш да будеш баш константан не би ли дошао до тих бројки, тако да не бих ја трчао пред руду и паничио, баш далек пут је пред Алкарасом да би се уопште причало о томе да је близу да угрози Новакса.

  • +1 4
Link to comment
45 minutes ago, gone fishing said:

- verovatno nikada u istoriji jedan vrhunski igrač nije imao ovakav manjak konkurencije i šansu da dominira narednih 10 godina...

 

Fired Up Sport GIF by UFC

 

Hype is real.

 

Videcemo ,ali ja mislim da ima sasvim dovoljno konkurencije.

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

samo povrede stoje između alkatraza u 30+ gs titula a time i preotimanja statusa koze od novaxa, sigurno ga neće zaustaviti razni zverevi, cicipasi, medvedevi i ostali mentalni patuljci

 

Pa ne dolaze povrede slučajno. Videti pod Nadal, hoćeš forhend tenis, brze promene pravca, proklizavanja, pa to košta bato. Sve smo ovo već gledali, samo je Nadal izrastao u boljeg igrača jer ga je izgradila konkurencija. I nije se tako povređivao na početku, Alkatraz u dvadeset prvoj fura dugi rukav na desnom laktu i ima hroničan problem na levoj butini. 

 

Prvi kralj šljake bio je Bjern Borg, mada ga većina pamti po pet uzastopnih Vimbldona. Završio je karijeru sa 26 godina. Samo kažem. 

 

Ovo što je Novak uradio, ne može da uradi neko sa konstitucijom poput Karlosove. 

  • Hvala 2
Link to comment
Posted (edited)

Pa dovoljno je da Siner osvoji jedan u sezoni i ovaj stiže do 24 GS tek za sedam godina a ugrabiće valjda i neko treći poneki trofej sigurno.

Ono što protokom vremena ide na ruku budućim generacijama je napredak medicine u smislu efikasnije rehabilitacije koja bi omogućavala i duži igrački vek teniserima tako da ne bi ništa bilo čudno da se u dogledno vreme neko nađe u situaciji da obori i Novakov rekord, uostalom ranije je bila misaona imenica dostići npr. Samprasov rekord a ova trojica ludaka su ga maltene duplirala.

 

Kako god, ako se neko jednog dana i namerači da obori Njola to će moći da uradi tek nakon obaranja Fedexa i Nadala :fantom:

Edited by ubibobi
  • +1 2
Link to comment

Bravo za Karlitosa, Zveki jos jednom nađen glup ko znate vec, Naomi C u Hagu 2010. i Midzeta na ppp 2024. - stil inconvinced 

Link to comment

Skroz ocekivano je da Alkaraz igra minimum jos 15 godina. Ide decko na preko 60 GS :D.

Djokovic je razmazio publiku 

 

Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

Jebite me ako razumem vašu matematiku

 

 

:mbm:

Pa valjda znas koliko je 15x4 :D

  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, April said:

 

Pa ne dolaze povrede slučajno. Videti pod Nadal, hoćeš forhend tenis, brze promene pravca, proklizavanja, pa to košta bato. Sve smo ovo već gledali, samo je Nadal izrastao u boljeg igrača jer ga je izgradila konkurencija. I nije se tako povređivao na početku, Alkatraz u dvadeset prvoj fura dugi rukav na desnom laktu i ima hroničan problem na levoj butini. 

 

Prvi kralj šljake bio je Bjern Borg, mada ga većina pamti po pet uzastopnih Vimbldona. Završio je karijeru sa 26 godina. Samo kažem. 

 

Ovo što je Novak uradio, ne može da uradi neko sa konstitucijom poput Karlosove. 

lol

iste priče smo čuli pre 15 godina za rafaolda, neće kolena izdržati njegov stil igre i bili su u pravu - 13 godina kasnije kada su ga povrede sprečile da uzme više od 22 titule :D

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Sandradjer said:

Pa valjda znas koliko je 15x4 :D

 

mmmmmm..... :clown:

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Fired Up Sport GIF by UFC

 

Hype is real.

 

Videcemo ,ali ja mislim da ima sasvim dovoljno konkurencije.

jedan marej je agasi lično za alkatrazovu konkurenciju  :happy:

- dečko ima 15 titula iz 19 finala, mislim da to dovoljno govori io njemu i o protivnicima, što se tiče novaxa pa i on je u eri drugog i trećeg igrača svih vremena lako mogao do 27+ gs titula samo da je poslušao lekare i odmah operisao lakat umesto što je prvo probao da ga izleči zračenjem iz bosanskih piramida (praktično 2 godine bez gs titula), kao i da se čipovao protivu korole zbog čega je morao da propusti ao i 2 uso...

- a alkatraz ima autoput pre sobom, grešnik tek treba da dokaže da je nešto više od one slam wondera :D

Link to comment

Izmisliće još slemova, jer je ovo što ima premalo koliko će ih se Alkatraz naosvajati.

  • Haha 4
Link to comment

A jbg, nije nikad sve zacementirano.

 

I da sam neki sumanuti Alkatrazov fan, opet ne znam koliko bi mi bilo zanimljivo da gledam tenis gde jedan čovek osvaja 4xn slemova, gde n teži 15.

 

Ukratko, navijam za dobar tenis, to će jedino moći ako bude dobre konkurencije, nadajmo se.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...