Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)

Jeste, sa oko 200 više od Novaka. Još Novak gubi više na Vimbldonu ako ovaj dođe do SF, pa će možda na 4-5 mesto posle toga.

Edited by Engineer
Link to comment
9 hours ago, Max Morlock said:

Sašice, ne veruj ženi koja kaže "blizu smo"  :fantom:

 

:lolol:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 hours ago, dùda said:

Nemam pojma :cry:.

 

Izgleda isto da je meniskus, unutrašnja strana, tako mi bar kaže rođak ovako preko telefona, jer je on imao dosta problema sa kolenima pa navodno zna :rolleyes:.

 

Ja sam na planini, daleko od lekara, hodam nekako po ravnom, a to znači samo malo oko kuće jer je sve uzbrdo-nizbrdo a to nikako ne mogu da savladam.

Lečim se lediranjem, ne osećam da mi nešto baš pomaže ali nadam se ni da ne smeta, jbg.

Noćas će biti rakijska obloga  :rolleyes:.

Jel ti bolje danas koleno?

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Iga rutinski gazi mladu Paolini.

Paolini starija od nje 5 godina

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Greek Freak said:

Jel ti bolje danas koleno?

Hvala ti što se interesuješ, ali ne. :cry:

 

Na momenat mi se čini bolje, a onda opet zaboli grozno.

Za sada uspevam da držim to na nekom istom nivou, ali plašim se pogoršanja, u tom slučaju moraću nazad za BG.

 

Na Banovom brdu ima jedna super privatna praksa za fizioterapiju, imaju neki moćan laser, kada mi se prošli put isto dogodilo, obezbolili su mi koleno potpuno za nekih 7 tretmana.

  • Wub 1
Link to comment

Nadam se da ce biti pod kontrolom dovoljno da ti ne poremeti skroz boravak. A posle ponovo na Brdo, ako vec znaju pos'o. :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, dùda said:

...

Na Banovom brdu ima jedna super privatna praksa za fizioterapiju, imaju neki moćan laser, kada mi se prošli put isto dogodilo, obezbolili su mi koleno potpuno za nekih 7 tretmana.

 

Fitness Medico?

Najbolji su, a i dr. Dimitrije Kovač je moj prijatelj. 

Godinama ekskluzivni fizio mog klinca šta god da mu sport priredi :grin2:

  • +1 1
Link to comment

Ja sutra ipak za Karlitosa. Sta cu, navika, navijam za Spanca 20 godina, nije lako sada menjati. :) Mada mi je i Zverko vrlo simpa sa svim svojim manama (prvenstveno psiholoskim u vaznim poenima) protiv kojih se bori. Pod uslovom da one privatne optuzbe koje mu se stavljaju na teret nisu tacne, posto je to red light naravno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...