Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Nadal je zapeo da osvoji makar jedan set, ali je Zverev uspeo da dobije TB u drugom setu. Tako sada vodi sa 2:0

:U svetlu Nadalovih prethodnih turnira od ove godine, vidi se da je poradio na kretanju,udarci nikada nisu bili upitni, ali pitanje je koliko zaista može???

 

 

Link to comment

Jedino ako Zverev ugane nogu moze da prodje Rafa. 

Ali svaka mu cast na borbenosti :ziga:

Nikada nije tankovao i vukao se ko prebijena macka po terenu. 

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
15 minutes ago, Arkadija said:

U svetlu Nadalovih prethodnih turnira od ove godine, vidi se da je poradio na kretanju,udarci nikada nisu bili upitni, ali pitanje je koliko zaista može???

Meni se cini da su i udarci postali upitni. Po zvuku bih rekla da puno puta ne odigra cisto, otuda ovi mekani baloni. 

Edited by Serena
Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Meni se cini da su i udarci postali upitni. Po zvuku bih rekla da dosta udaraca ne odigra cisto, otuda ovi mekani baloni. 

Moguće

Link to comment

Niko ne može protiv godina, ostaje samo pitanje kada je najbolje penzionisati se, neko voli duže da igra, makar i bez velikih rezultata, a neko to radi kad je na vrhu.

 

 

Moje mišljenje je da su Borg i Sampras to najbolje uradili, s tim što se Borg previše rano penzionisao, tako da prednost ipak dajem Samprasu.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

S vremena vreme podseti na starog Rafu i odigra fantastican poen ali je to nedovoljno za razjarenu Zverku. 

Ciska otisla da kupi maramice :byecry:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...