Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Meni Sinner osim neverovatnih fizickih predispozicija i nije neki über talenat. Mislim jeste on broj jedan i vrhunski teniser ali ne ocekujem od njega vise od 4,5 GS. Mislim da ce ga Zverev, Meda i dr. sigurno jos pobedjivati na GS.

Link to comment

Ovo je neka stara poruka koja nije prosla  hehe.

 

Novak da je ostao i igrao kao u petom setu bi uzeo ovaj RG. Ne verujem da bi se fizicki raspao.

Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, bags said:

Meni Sinner osim neverovatnih fizickih predispozicija i nije neki über talenat. Mislim jeste on broj jedan i vrhunski teniser ali ne ocekujem od njega vise od 4,5 GS. Mislim da ce ga Zverev, Meda i dr. sigurno jos pobedjivati na GS.

Sinner je sto se teniske inteligencije na terenu, naslednik Novaka, kudikamo sije Alcaraza u tome. S druge strane, sto se same atraktivne igre tice, Spanac je bez premca danas.

A Zverev ce sigurno tuci tu i tamo i jednog i drugog, za Medvedeva vec nisam siguran. 

Edited by Lancia
  • +1 2
Link to comment

Meni se čini da Siner ima još žgoljavije noge, nego prošle godine. Ovo, bre, kao da su štulice, a ne noge profesionalnog sportiste.

Link to comment
11 minutes ago, bags said:

Meni Sinner osim neverovatnih fizickih predispozicija i nije neki über talenat. Mislim jeste on broj jedan i vrhunski teniser ali ne ocekujem od njega vise od 4,5 GS. Mislim da ce ga Zverev, Meda i dr. sigurno jos pobedjivati na GS.

Stara ili nova poruka uopce se ne slazem :)

Siner nije talenat i igra na fizicke predispozicije :ohmy:

Link to comment

Daleko od toga da nema talenat. Vise sam mislio da u top 10 ima bar 3,4 talentovanija od njega trenutno. Naravno najbolji je jer je sazteo psihicki i ima najbolje fizicke predispozicije.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, bags said:

Daleko od toga da nema talenat. Vise sam mislio da u top 10 ima bar 3,4 talentovanija od njega trenutno. Naravno najbolji je jer je sazteo psihicki i ima najbolje fizicke predispozicije.

 

 

Ko su ti? Da ne racunamo Novaka, ja vidim samo Alcaraza, eventualno Dimitrova, koji svoj talenat bas i nije najbolje iskoristio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...