Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Nema De Minotaur talenat za vrhunske rezultate, trenutni plasman i odnos snaga na odnosu na najjače mu je otprilike plafon.

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, ubibobi said:

Baš će jedna partijica dubla da izmori tinejdžerku, biće spremne i dovoljno motivisane i ona i Paolini nema sumnje

Ipak su predale Mira i Vera. 

Tinejdzerka je drhtala tokom intervjua na terenu, bolje da odmori nego da se dodatno iscrpljuje. 

Link to comment
11 minutes ago, Jeremija said:

Nema De Minotaur talenat za vrhunske rezultate, trenutni plasman i odnos snaga na odnosu na najjače mu je otprilike plafon.

Ako cemo o talentu, tesko da bih nekog jos mogao da se setim osim Alcaraza, ali videcemo, trenutno je tu gde jeste. Mislim, znao sam da odvalim da ce Rubljov i Korda biti broj jedan, tako da... :D

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ako cemo o talentu, tesko da bih nekog jos mogao da se setim osim Alcaraza, ali videcemo, trenutno je tu gde jeste. Mislim, znao sam da odvalim da ce Rubljov i Korda biti broj jedan, tako da... :D

 

 

Očigledno su najtalentovaniji Siner i Alkatraz, Medvedevu i Zverevu fali psihološka komponenta, Rud je rudar, ali je pitanje da li ima dovoljno talenta za baš najviše rezultate (ako se neko ne povredi), a Runeu, iako je dosta obećavao pre par godina, izgleda da fali mnogo toga.

 

 

I ja sam mislio da će Korda biti uspešniji od oca, sad više nisam siguran. Jako je teško predvideti sa mladim igračima, lično sam, na primer, mislio da će Hačanov biti mnogo bolji i uspešniji.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Sto?¿ Pitala si me nesto ili imas grizu savesti, sta je u pitanju?

 

Pa ne znam, nas dvoje smo jedini pisali na temi, ali ako jedno pored drugog, obicno interreagujes samnom :D

 

Link to comment
8 hours ago, Serena said:

Prosla Paolini :thumbup:

Italijanima je bas tesko :rolleyes: treba da navijaju za Italijana Sinera koji do 14. nije ni pricao italijanski, a sa 22 ga zamuckuje. Ima starijeg brata Marka, Rusa, usvojenog, posto njegovi dugo nisu mogli imati decu, a kasnije su ipak nekim cudom dobili Janika. Ima curu Ruskinju ali kojoj je na svu srecu mama Ukrajinka. 

Paolini ima s mamine strane dedu Ganezanina i babu Poljakinju. Rodjena je u Italiji ali je puno vremena provodila u Poljskoj tako da lepo prica poljski. Ima brata koji je bas crnac, a ona je samo tamnoputa. 

 

zasto na svu srecu? pokusavam da nadjem razlog, ali mi bas ne ide pa pitam.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
5 hours ago, banecare1 said:

 

zasto na svu srecu? pokusavam da nadjem razlog, ali mi bas ne ide pa pitam.

Nije to moje misljenje, procitala u La Gazzetta dello Sport :huh:Ruskinja, mama Ukrajinka, protiv rata...

Engineer objasnio razlog. 

wxR0hjv.jpeg

Edited by Serena
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Lancia said:

Ako cemo o talentu, tesko da bih nekog jos mogao da se setim osim Alcaraza, ali videcemo, trenutno je tu gde jeste. Mislim, znao sam da odvalim da ce Rubljov i Korda biti broj jedan, tako da... :D

Tako sam i ja mislila za Šapovalova. :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Francuzi ipak imaju pobednika na RG :D Mix dubl Sigmund i Vazelan. 

 

pPHa6f8.jpeg

Ne znam zasto pobednici dobiju samo jedan trofej a pobedjeni dva. 

Meni se mnogo svidja ova Sigmund, veoma talentovana i mastovita u gradnji poena, na zalost povrede su je sprečile da napravi nesto vise u singlu. 

 

Link to comment

Ovi parizani izgleda ne rade petkom kad su stavili meceve u sred dana. 

Necu uspeti da gledam u miru. Navijam za Sinera naravno i verovatno Ruda :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...