Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Max Morlock said:

Od stručnjaka - ako je sjebao to što piše na netu, min. 3-4 meseca mirovanja ili operacija.

Jbg. godine i napor. Ekstreman napor.

 

 

Ili da pozove doktorku Marijanu koja mu je pomogla prošle godine u Australiji.

 

Quote

Metod lečenja koji koristim je regeneracija povređene muskulature specijalnom ručnom masažom rolerom, uz upotrebu aktivnih supstanci u elektromagnetnom polju, koje se stvara prolaskom visokofrekventnih struja kroz oštećeno tkivo. Proces se odvija neinvanzivno po pacijenta, bez ikakvih kontraindikacija i alergijskih reakcija. Posle terapije, rezultati na doping testu su negativni na prisustvo zabranjenih supstanci u krvi i urinu. Moram da napomenem da su supstance koje se koriste tokom tretmana potpuno neutralne i bezbedne.

 

Kada igrač stigne, upozna najboljeg dijagnostičara u zemlji, uradi se početni snimak i utvrdi kolika je povreda - ja procenim koliko je tačno sati potrebno da se mišić obnovi. Terapije su toliko jake da jedan sat terapije zamenjuje jednu nedelju lečenja bilo kojom drugom metodom u svetu. Dakle, ako kažu da mora mesec dana da miruje, ja njegov problem rešim za četiri sata - otkrila je čuvena doktorka.

Quote

Dosta se polemisalo o tome da li je zapravo Marijana prava doktorka, mnogo su osporavali njen rad, nazivali je "doktor konjska placenta", a u jednom intervjuu za "Novosti" ona je sve objasnila.

 

Kao tehničar za nuklearnu fiziku, upisala sam i završila Farmaceutski fakultet u Beogradu. Iako mnogi smatraju da ste nakon toga tek običan apotekar ili prodavac lekova, onim što sam kasnije postigla mogu da demantujem sve predrasude u vezi s farmacijom. Uz nesebičnu pomoć majke, koja je bila profesor fiziologije, i oca, mašinskog inženjera i pronalazača u Vojnotehničkom oglednom centru, podstaknuta željom za istraživanjem, imala sam pred sobom godine rada i usavršavanja. Kroz privatno medicinsko izučavanje, počela sam sa oporavkom sportskih povreda, koristeći originalno kombinovane supstance. Istraživala sam kako se muskulatura može regenerisati u najkraćem periodu, bez korišćenja veštačkih medikamenata i agresivnih metoda. 

 

https://sportal.blic.rs/tenis/novak-djokovic/novak-djokovic-ce-potraziti-cudo-kod-tajanstvene-doktorke-marijane/2024060416232288696

  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Tsai said:

Samo da Govnovalj ispadne, nek osvoje Zverev ili Siner

Ko je Govnovalj?

Link to comment

Majusna poluitalijanka Paolini razbija metiljavu Ribakinu. Prvi set, osvojila

za pola sata, rezultat 6 2. 

U drugom ima brejk prednosti, vodi 2 1.

Link to comment
18 hours ago, dùda said:

Jbg, ni yoga ni spec ishrana ne čine čuda iako su, verujem, pomogle mnogo.

Da li postoji  sportista tih godina sa takvim performansama ? Verovatno ne.

 

Ostaće OI nedosanjan san, za sve ostalo, nema za čim da se žali.

 

Nestvarna karijera .

 

postoje, kako da ne.

LeBron, Tom Brady, Frodeno

Link to comment

Dobro sad, Brejdi nije za karijeru pretčao koliko je Novak prethodne nedelje.

  • +1 2
Link to comment

Prosla Paolini :thumbup:

Italijanima je bas tesko :rolleyes: treba da navijaju za Italijana Sinera koji do 14. nije ni pricao italijanski, a sa 22 ga zamuckuje. Ima starijeg brata Marka, Rusa, usvojenog, posto njegovi dugo nisu mogli imati decu, a kasnije su ipak nekim cudom dobili Janika. Ima curu Ruskinju ali kojoj je na svu srecu mama Ukrajinka. 

Paolini ima s mamine strane dedu Ganezanina i babu Poljakinju. Rodjena je u Italiji ali je puno vremena provodila u Poljskoj tako da lepo prica poljski. Ima brata koji je bas crnac, a ona je samo tamnoputa. 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

 

postoje, kako da ne.

LeBron, Tom Brady, Frodeno

Noriaki Kasai.

  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Serena said:

Paolini ima s mamine strane dedu Ganezanina

 

Sa te strane, dakle, njeni su Ganci?  :fantom:

.   

Link to comment
Posted (edited)
59 minutes ago, Max Morlock said:

 

Sa te strane, dakle, njeni su Ganci?  :fantom:

.   

Nisam dobro napisala? 🫣

Mozda me buni italijanski jer ovde kazu nonno ghanese (ganeze). 

Sabalenka nije dobro, Mira zasluzeno do seta. 

Ko je neki dan pitao moze li do trofeja? Mozda i moze. 

Obzirom da Paolini upravo sad igra sa Sarom u dublu, a polufinala su sutra bice umornija od Mire. 

Edited by Serena
Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Nisam dobro napisala? 🫣

 

Ma ne bre, sve si dobro napisala :grin2:

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, Serena said:

 

Ko je neki dan pitao moze li do trofeja? Mozda i moze. 

Obzirom da Paolini upravo sad igra sa Sarom u dublu, a polufinala su sutra bice umornija od Mire. 

Ja sam pitao i poželeo ali čak i da dođe do finala nisam siguran kako protiv Ige

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...