Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Olga juce dobila Trevizan, u sledecem kolu igra protiv Colins koju je za malo dobila u Madridu. 

A Djere sinoc :isuse: vratio se u mec nakon 2 0 u setovima za Altmajera, izjednacio na 2 2 pa u petom bez brejkova igrali do 6 5 i 40 0 za svabu na servis Djerea, tri mec lopte za njega! Popizdim i odjavim se. Jutros vidim da je spasao sve tri i da su potom igrali TB u kom je bila serija minibrejkova na obe strane. Izgubio Djere 6 10.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, Ras said:

 

Jel to ovi bednici zvižde čoveku koji je otišao da opere ruke od šljake? Ni pogledao dečka, niti mu nešto rekao.  Teška govna sede u publici. Pri tom,  ni klinac nije nešto požurio da se izvini. 

Vidim da je masa komentra u fazonu, gle, koliki čovek pao  zbog ničega, 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Jel to ovi bednici zvižde čoveku koji je otišao da opere ruke od šljake? Ni pogledao dečka, niti mu nešto rekao.  Teška govna sede u publici. Pri tom,  ni klinac nije nešto požurio da se izvini. 

Vidim da je masa komentra u fazonu, gle, koliki čovek pao  zbog ničega, 

Neverovatno. 

Zozon ga bas dobro odvalio.

Link to comment
13 minutes ago, Arkadija said:

Jel to ovi bednici zvižde čoveku koji je otišao da opere ruke od šljake? Ni pogledao dečka, niti mu nešto rekao.  Teška govna sede u publici. Pri tom,  ni klinac nije nešto požurio da se izvini. 

Vidim da je masa komentra u fazonu, gle, koliki čovek pao  zbog ničega, 

I ja sam to pomislila :blush:

Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

I ja sam to pomislila :blush:

Mali se baš zaleteo i to kao muva bez glave. Valjda skupljači loptica treba da gledaju gde je teniser, a ne obrnuto, zar ne?

Link to comment

Iga razbila domacu igracicu Jeanjean (Žonžon, ne zezam se :lolol:) za sat vremena 61 62. Intervju posle meca odradila Bartoli, nije mogao da prodje bez pominjanja Rafe, Iginog idola. 

ON je najzad izbacio novu odevnu kombinaciju za Poljakinju, jos goru od one dve ukrstene prave linije koje sam bila ubedjena da ce nositi do penzije zbog uroka :blink:

Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

Mali se baš zaleteo i to kao muva bez glave. Valjda skupljači loptica treba da gledaju gde je teniser, a ne obrnuto, zar ne?

Ne znam ko je teniser, deluje da ima 2m i 100kg. Oborilo ga dete. Mali je i stajao pored cekao reakciju. Ovo uvredjeno visocanstvo, drndos, zato su mu zvizdali. Eto ja to tako vidim. Pogledacu ponovo snimak 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Otkad sudije imaju kameru na uha? 

Proveravaju ih da li prate igru ili zevaju okolo :lolol:

Jel video neko Marijanu, sad sudi mec Cici Fucovic. Sta je uradila od sebe :sad4:

Link to comment
2 minutes ago, Serena said:

Otkad sudije imaju kameru na uha? 

Proveravaju ih da li prate igru ili zevaju okolo :lolol:

Jel video neko Marijanu, sad sudi mec Cici Fucovic. Sta je uradila od sebe :sad4:

Marijana je odavno neprepoznatljiva.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Marijana je odavno neprepoznatljiva.

Ma sad je jos gora, nekako joj se oklembesilo to sto je ubrizgavala🫣

Link to comment

 

55 minutes ago, Arkadija said:

Jel to ovi bednici zvižde čoveku koji je otišao da opere ruke od šljake? Ni pogledao dečka, niti mu nešto rekao.  Teška govna sede u publici. Pri tom,  ni klinac nije nešto požurio da se izvini. 

Vidim da je masa komentra u fazonu, gle, koliki čovek pao  zbog ničega, 

 

Pozadina priče je da su Mute i njegov trener Petar Popović pozvali publiku da napravi pakao Džariju jer se ovaj sa istom takvom ili, po njihovim rečima, još gorom atmosferom susreo prilikom meča sa Džarijem u Santijagu, koji je i tada Mute uspeo da dobije. A Mute generalno važi za provokatora, često izvodi neke kerefeke na terenu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...