Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, bradilko said:

 

ajde da te pitam sad kad sam ovako euforican, a gde je ona forumasica do pre neku godinu koja je bila veliki fan djokovica  i veliki znalac? sad se setih, afterburner joj je bio nick.

jel ima neku inkarnaciju ili je definitiv otisla?

 

Nema afterburnerke već godinama. Sigurno 10, ako ne i više.

  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, Lancia said:

Evo sad drobe o tome kako je Fedja ipak najveci svih vremena, bez obzira na sve rekorde i titule, jer je okrenuo tenis naopacke, kad se pojavio :rolleyes:

samo su borg i mekinro kris i martina okrenuli tenis naglavacke.

posle je to u manjoj meri uradila ekipa seles graf, sampras, agasi, beker, edberg i i ekipa iz tog doba ( kakvo finalevimbldona beker i onaj juznoafrikanac na zalost zaboravio sam mu trenutno ime, kakva je to prica, za anale)

ali ova dvojica i ovaj nas koji je srusio sneska svakom i postao najveci svih vremena, to je vec iznad tenisa sta radi djokovic, 

 

Link to comment
23 minutes ago, Arkadija said:

Naadam se da je posle ovih 8-9 sati na šljaci u dva meča, postigao željenu radnu temperaturu.

Povreda kolena verovatno nije ozbiljnije prirode, jer zaista ne verujem da je moguće trčati ovako, kako je trčao u petom setu.

mozes da trcis sa ozbiljnom povredom dok je sve zagrejano. 

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

samo su borg i mekinro kris i martina okrenuli tenis naglavacke.

posle je to u manjoj meri uradila ekipa seles graf, sampras, agasi, beker, edberg i i ekipa iz tog doba ( kakvo finalevimbldona beker i onaj juznoafrikanac na zalost zaboravio sam mu trenutno ime, kakva je to prica, za anale)

ali ova dvojica i ovaj nas koji je srusio sneska svakom i postao najveci svih vremena, to je vec iznad tenisa sta radi djokovic, 

 

Ma svako poredjenje epoha u bilo kom sportu je smesno, ali dobro u neku ruku ih razumem, ipak je Djokovic taj koji je sahranio snove da ce Nadal biti najveci, pa se sad potezu razne price s one strane mozga. Corretja je uvek bio, da ne gresim dusu, izuzeztno korektan i valjda najbolji teniski komentator sada. Veliki car.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Ma svako poredjenje epoha u bilo kom sportu je smesno, ali dobro u neku ruku ih razumem, ipak je Djokovic taj koji je sahranio snove da ce Nadal biti najveci, pa se sad potezu razne price s one strane mozga. Corretja je uvek bio, da ne gresim dusu, izuzeztno korektan i valjda najbolji teniski komentator sada. Veliki car.

slazem se da je glupost porediti igrace iz razlicitih epoha u svakom mogucem sportu.

najbolje bi to bilo u atletici. secam se mozes malona na 400 m ili bubke u skoku sa motkom.

pricati kako je neko oborio njihove rekorde a oni bili belosvetsko cudo u svoje vreme, inspiracija i onda kazes da npr danas ima 200 atleticara koji imaju bolje vreme od melona.

da, koreca je uvek bio korektan sto nije uvek bilo lako. 

ipak meni najvise znaci ono sto prica mekinro, on se divi djokovicrvoj igri, on kapira njegovu pricu vise nego iko, on zna koliko je tesko prebaciti fokus sa dva arhiprotivnika, feda i nadala i naci motiv da se boris protiv ovih mladjih likova kao sto su siner, medvedev, zverev, cicipas itd.

to vec sa 37 godina pronaci u sebi ne moze se lako

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

slazem se da je glupost porediti igrace iz razlicitih epoha u svakom mogucem sportu.

najbolje bi to bilo u atletici. secam se mozes malona na 400 m ili bubke u skoku sa motkom.

pricati kako je neko oborio njihove rekorde a oni bili belosvetsko cudo u svoje vreme, inspiracija i onda kazes da npr danas ima 200 atleticara koji imaju bolje vreme od melona.

da, koreca je uvek bio korektan sto nije uvek bilo lako. 

ipak meni najvise znaci ono sto prica mekinro, on se divi djokovicrvoj igri, on kapira njegovu pricu vise nego iko, on zna koliko je tesko prebaciti fokus sa dva arhiprotivnika, feda i nadala i naci motiv da se boris protiv ovih mladjih likova kao sto su siner, medvedev, zverev, cicipas itd.

to vec sa 37 godina pronaci u sebi ne moze se lako

 

Nije u pitanju Mozes Meloun, to je valjda kosarkas, vec Edvin Mozes  i njegovi legendarni dueli sa Haraldom Smitom. 47.02 se ne zaboravlja.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, bradilko said:

 

najbolje bi to bilo u atletici. secam se mozes malona na 400 m i

Lose se sjecas. :D

 

to je bio Edwin Moses. Moses Malone je 3x NBA MVP.

Edited by Peter Fan
Budja brzhi
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Budja said:

 

Nije u pitanju Mozes Meloun, to je valjda kosarkas, vec Edvin Mozes  i njegovi legendarni dueli sa Haraldom Smitom. 47.02 se ne zaboravlja.

dabre, edvin, izvinjavam se. mozes meloun mi je u glavi i jedna  fantasticna ekipa filadelfije koja je na koncu osvojila samo jednu titulu 84-e.

Link to comment
11 minutes ago, Peter Fan said:

Lose se sjecas. :D

 

to je bio Edwin Moses. Moses Malone je 3x NBA MVP.

da prezupcio sam pogresno. odgovorio sam @Budja

sorry na pogresci

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, Sandradjer said:

Jel Djokovic dobija nekog od ove dvojice Zverev-Rune?

Prvo Rud, a onda u 1/2 mozda neko od njih. 

 

 

Edited by Serena
  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...