Jump to content
IGNORED

All 4 Drive over French Dirt - Roland Garros 2024


Ros

Recommended Posts

Neka se ispise sa turnira. Srecnu i dugovecnu penziju da mu pozelimo :D

  • +1 1
Link to comment

Siner se pojavio u Parizu. Trenirao danas na Satrijeu sa Nisikorijem pa ih kisa oterala. 

Od ove godine imaju 2 terena sa pokretnim krovom tako da nasa princeza nece morati da brine zbog kise. 

Link to comment

I htedoh pre neki dan da napišem da je tužno videti da igrač formata Dominika Tima igra kvalifikacije na RG, kad stiže vest da je izgubio. RG mu je upriličio oproštaj uz prigodan suvenir -  uzorak terena. Ovaj sam snimak našao, možda bude ili već ima i boljih:

 

 

  • Tužno 4
Link to comment

meni je iskreno smešno što mu nisu dali pozivnicu jer je totalno van pameti i bilo kakvog ukusa. videh juče da od svih tenisera rođenih devedesetih on ima daleko najbolji skor u delima protiv big 3, oko 45%.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Bas su seronje sto mu nisu dali WC, pogotovo sto se znalo da mu je bilo zadnje pojavljivanje. Evo kome su ih podelili

cFmghdY.jpeg

6 francuza, 1 amer zbog USO i 1 aus zbog AO. 

 

Medjedovic dobio Krajinovica ne bas lako 75 76 (72). Dva sata se igralo. 

U sledecem kolu protiv 25godisnjeg Francuza cije ime ne znam da napisem :wacko: a koji je 2016 osvojio juniorski RG pobedivsi u finalu Feliksa i kasnije nestao. 

 

 

Glavni zreb izlazi sutra u 14.

Edited by Serena
Link to comment
Posted (edited)

Medjedovic sutra od 11 na Leglenu :)

Pre par godina mi je delovao nekako nezgrapno i tunjavo, a sad mi je bas simpa. Vidi se da uziva u igri. 

 

 

Edited by Serena
Link to comment

Novak u prvom kolu na novax Francuza Erbera, jedini susret pre 11 godina u Parizu dobio Novak. 

Link to comment
12 minutes ago, Serena said:

Nadal Zvarev prvo kolo, da dovrse onu partiju sa izvrnutim zglobom iz 2022.

 

Znaci pocinju od tajbrejka drugog seta :covid19:

 

Steta sto nije djokovic nadal prvo kolo :lolol:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Vrlo zanimljiv žreb i izgleda da su najbolji igrači ravnomero raspoređeni, a Alkarazova četvrtina (Cicipas, Rubljov...) deluje nešto teža.

Međutim, projektovana završnica turnira za Novaka bi mogla da bude vrlo, vrlo teška: Rud u QF, pa Zverev/Nadal/Medvedev/Rune u SF i Alkaraz/Siner/Cicipas u F.

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...