Jump to content
IGNORED

Barefoot obuća


Lezilebovich

Recommended Posts

Ova vrsta obuce mi je tek skoro zapala za oko i ne mogu da procenim da li tu "ima nešto". Vecina, ako ne i svi, youtube video mi deluju sponzorisani :( 

Ako je stvarno korisno za stopala/dezanje/kolena, kupio bih i detetu. Ali sa druge strane ne brine nedostatak potpore i mekanosti ispod peta na koju smo svi navikli
Vidim i da postoje neki tranzicioni modeli, kod kojih je ipak malo podignut djon ... 

da li neko ima iskustva i kakva su ? 
 

 

 

Link to comment

Moja ženska polovina se kune u Barefoot patike. Baš ima problema sa običnom obućom, non stop lepi neke flastere za zaštitu, u ovima procvetala.

Skupe su, 100+ eura, ali mislim da vrede.

Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

Moja ženska polovina se kune u Barefoot patike. Baš ima problema sa običnom obućom, non stop lepi neke flastere za zaštitu, u ovima procvetala.

Skupe su, 100+ eura, ali mislim da vrede.

 

Isto, doduše ne patike već cipele, meni su grozne, ali neka je ona srećna :fantom:

 

Link to comment

de ima da se proba?

jab to ženi. 

mislim, ima čukljeve i kuka stalno, a ovo, ako ja dobro kapiram, nudi više prostora za prste?

  • +1 1
Link to comment

Bila je radnja u belvilu, sad su presli u galeriju (ocigledno su popularne, i belvilu bila sobica 2x2, a sad galerija) - stopa.rs 

Link to comment

Imala sam nekad patike poput ovih, bila je neka marka tada u Urban shopu, pre 20 godina. Jednom mi je auto prešao preko noge u njima, na pešačkom, i to i prednjim i zadnjim točkovima. Zabolelo je kao đavo, ali noga je ostala čitava. To objašnjavam đonom patike i elastičnošću te obuće koju sam imala. Izakala sam ih kasnije žestoko, ali su bile udobne za sve pare. I skupe, naravno. Ipak manje skupe od izlomljene noge....

Link to comment

To je ona obuća što je onaj bradati nosio, pokazivao i pričao o njoj po GSP-u?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...