Jump to content
IGNORED

Pilot projekat koncilijacije na ptf Pol.-Svet


Krošek
Krošek
Message added by Krošek,

Pročitajte i Kućni red potforuma "Politika - Svet"Takođe, link na pravila foruma, ko ne zna da ih nađe.

Recommended Posts

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Morate imat i manjinca (Hrvata) kao ministra za koncilijaciju

 

Nećete valjda gori od Vučića da budete,

 

Hm ... Glede Vučića....

Gej Hrvat bi najbolje legao za ministra koncilijacije, 2 muve jednim udarcem :s_d:

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nadrealno mi je da postoje ljudi koji pristanu svojevoljno da učestvuju u kancelariji. Kancelaciji. Koncilenciji. Well, u know. 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Midgeta said:

Koncilijacija 20240601 Vasilij Zajcev na Rat u Ukrajini
 

Koncilijatori:

Midgeta

radnik

 

Moderator:

Krošek

 

Strane:

x500

Vasilij Zajcev

barba

 

Predmet: Vasilij barbi nešto oko Ruskinja; reportovao x500

 

Zaključak: složili smo se da je off topik, ali da nije nista strasno ni ozbiljno, sve je bilo vrlo lighthearted, bukvalno stagod, moving along

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Zvuči kao da su čisto gubljenje vremena ti vaši Struggle Sessions, siti se ispričate i nikom ništa, niko ne prizna da je jeo govna, niko ne bude poslat u gulag na društvenokorisni rad...

  • +1 4
  • -1 2
Link to comment
17 hours ago, Krošek said:

Nije uopšte tačno da niko ništa ne prizna. @ZerrorR kako se tebi čini?


Meni je bitnije da ljudi koji ucestvuju u koncilijacijama spuste loptu posle razgovora. I neki forumasi su, makar na osnovu pisanja na temama koje mene interesuju, zaista pripazili na nacin izrazavanja. Vise me brine sto neki ljudi nece ni da pokusaju da ucestvuju u razgovoru. Tu onda nema leka. 

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, ZerrorR said:

Meni je bitnije da ljudi koji ucestvuju u koncilijacijama spuste loptu posle razgovora. I neki forumasi su, makar na osnovu pisanja na temama koje mene interesuju, zaista pripazili na nacin izrazavanja. Vise me brine sto neki ljudi nece ni da pokusaju da ucestvuju u razgovoru. Tu onda nema leka. 

 

U čemu je prednost tih razgovora u četiri/osam/deset očiju, šta oni nude što ne mogu normalne javne diskusije kojima forum načelno i služi?

 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

U čemu je prednost tih razgovora u četiri/osam/deset očiju, šta oni nude što ne mogu normalne javne diskusije kojima forum načelno i služi?

 


Upravo sto javne diskusije postaju nenormalne jer neko predje meru. 

Moje licno misljenje:

Ego, dok te drugi ljudi gledaju, ne dozvolja da odstupis od pocetnog stava ni za milimetar. I kad covek bude pritisnut uza zid, pocne sa flejmom, ad hominemom, etc. Ovako, u kontrolisanim uslovima, mozemo da cujemo i drugu stranu, i razloge, i tok misli onog drugog, bez "ociju javnosti". I ako pokusamo da razumemo onog drugog i sta mu smeta, zasto je doslo do reporta, i ako obe strane stave prst na celo, manje su sanse da ce to da se ponovi. 
Ako dodje do bana, ili wp, obe strane, i reportovani i onaj koji je reportovao, znaju zasto je doslo do bana ili wp, pa je i transparentnost bolja. 
Takodje, nije vise "suva" moderatorska odluka, pa se smanjuje i pritisak na moderaciju da je samovoljna. Ovo je takodje nacin da se pomogne moderaciji da bude "objektivnija". Valjda to zelimo. 

Meni su ovo dovoljni razlozi da ucestvujem u ovome. 

  • +1 3
Link to comment
46 minutes ago, ZerrorR said:

Upravo sto javne diskusije postaju nenormalne jer neko predje meru. 

Moje licno misljenje:

Ego, dok te drugi ljudi gledaju, ne dozvolja da odstupis od pocetnog stava ni za milimetar. I kad covek bude pritisnut uza zid, pocne sa flejmom, ad hominemom, etc. Ovako, u kontrolisanim uslovima, mozemo da cujemo i drugu stranu, i razloge, i tok misli onog drugog, bez "ociju javnosti". I ako pokusamo da razumemo onog drugog i sta mu smeta, zasto je doslo do reporta, i ako obe strane stave prst na celo, manje su sanse da ce to da se ponovi. 
Ako dodje do bana, ili wp, obe strane, i reportovani i onaj koji je reportovao, znaju zasto je doslo do bana ili wp, pa je i transparentnost bolja. 
Takodje, nije vise "suva" moderatorska odluka, pa se smanjuje i pritisak na moderaciju da je samovoljna. Ovo je takodje nacin da se pomogne moderaciji da bude "objektivnija". Valjda to zelimo. 

Meni su ovo dovoljni razlozi da ucestvujem u ovome. 

 

Verujem ti na reč. Sigurno da ima te performativne motivacije u svakom od nas, ali nekako sam pod utiskom da bih ja u istom maniru diskutovao i da čita samo dvoje arbitara, i da čita ceo auditorijum od... ne znam koliko nas ima, pedesetak.

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Verujem ti na reč. Sigurno da ima te performativne motivacije u svakom od nas, ali nekako sam pod utiskom da bih ja u istom maniru diskutovao i da čita samo dvoje arbitara, i da čita ceo auditorijum od... ne znam koliko nas ima, pedesetak.

 


Samo jedan nacin da saznas  image.gif.2ae70463be71810c75a2ca174d90ad91.gif
Doduse, mozes i porotnik da budes. 
 

Link to comment

Koncilijacija 20240601 steins i dr. na Ukrajini

 

Koncilijatori:

Tsai (nije potvrdio)

Zerror (umesto Tsaija)

Spooky

 

Moderator:

Krošek

 

Strane:

steins

palikaris (nije potvrdio)

banecare (nije potvrdio)

Roger Sanchez

 

Predmet: steins Rogeru napisao "I dalje imam nedoumicu da li se foliraš il si samo glup. :unsure:", palikaris se nadovezao na to direktno tvrdeći da je Roger glup, a banecare1 se nadovezao sa "jedan moj drug je govorio da nije problem kada je covek glup, vec kada je glup i uporan :D"; reportovao Roger

 

Zaključak: Izostao zbog isteka roka.

 

Umesto zaključka: palikaris, sedam dana, vređanje

  • Haha 8
  • -1 2
Link to comment

Koncilijacija 20240608 Roger Sanchez na Ukrajini

 

Koncilijatori:

Midgeta (nije učestvovala)

Spooky (nije učestvovao)

 

Moderator:

Krošek

 

Strane:

askeladden (nije potvrdio)

Roger Sanchez (nije učestvovao)

 

Predmet: Roger nešto napisao na Ukrajini, a u postu su bili i gifovi sa Brunom Gancom u ulozi Hitlera; reportovao askeladden

 

Zaključak: Koncilijacija nije vođena zbog neispunjenja procesnih pretpostavki, razlozi poverljivi (razlozi su sasvim prozaične prirode i sasvim opravdani, toliko vam mogu reći)

 

Umesto zaključka: Roger Sanchez, 1 dan, kršenje tekst režima

  • Haha 3
  • Hvala 2
  • -1 2
Link to comment
31 minutes ago, Krošek said:

Koncilijacija nije vođena zbog neispunjenja procesnih pretpostavki

 

 

 

Aahahhahahaa

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 2
Link to comment
×
×
  • Create New...