Jump to content
IGNORED

Pilot projekat koncilijacije na ptf Pol.-Svet


Krošek
Krošek
Message added by Krošek,

Recommended Posts

btw sad sam pročitao uvodni post i seo sam za panj, pod'itno vas treba smeniti, za vaše dobro

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ja sam skoro banovan, dakle imam 11 meseci da se spremim i prijavim, taman toliko negde treba da se skontaju ova... Pravila. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Ja sam skoro banovan, dakle imam 11 meseci da se spremim i prijavim, taman toliko negde treba da se skontaju ova... Pravila. 

 

ma kako ti nije jasno, prosto ko zakon o parničnom postupku......evo imaš ovde detaljno objašnjeno, od strane jednog (neimanovanog) veterana moderacije

 

Spoiler

 

 

  • Haha 2
Link to comment

U Pištincima to zovu privatizacija vlasti i socijalizacija neuspeha.

Edited by Desmond Bojčinski
  • +1 1
Link to comment

Koncilijacija 20240427 Roger Sanchezov post na Rat i Mi
 

Koncilijatori:

Heaviside

Tsai

 

Moderator:

Krošek

 

Strane:

x500

Roger Sanchez

 

Predmet: Rogerov post u kom pominje Redorana na Rat i Mi; reportovao x500

 

Zaključak: Naglašavanje da su stavovi iz prenetih tekstova iznošeni na forumu od strane aktivnih ili neaktivnih forumaša nije zabranjeno pravilima foruma. Međutim, takvi upisi retko doprinose raspravi, neretko vode u oftopik i mogu biti shvaćeni kao napad na pomenutog forumaša ili stalking. U cilju sprečavanja nesporazuma i gušenja konstruktivne diskusije preporučujemo uzdržavanje od takvih komentara, a ako se ipak odlučite na taj korak preporučujemo da se u istom postu objasni zbog čega je to relevantno, kao i da se linkuju postovi na koje se referiše. Upozoravamo da postoje teme namenjene kritici i pohvalama sadašnjih i biviših moderatora i da je destruktivno širiti tu diskusiju na druge topike. Doneli smo zaključak da problem kojim smo se u procesu bavili, kao i verovatnoća njegovog ponavljanja nisu dovoljno ozbiljni da zahtevaju ban.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 3
Link to comment
×
×
  • Create New...