Jump to content
IGNORED

Pilot projekat koncilijacije na ptf Pol.-Svet


Krošek
Krošek
Message added by Krošek,

Recommended Posts

Prijavljujem se pod uslovom da banovani korisnici i dalje imaju pristup temama na pdf politika ali samo mogu replicirati gifovima - kao vid rehabilitacije.

  • Wub 1
Link to comment

podrška originalnom pokušaju da se smire strasti 

uvek podržavam ludačke ideje predložene iz dobre namere tako da se prijavljujem  

 

Trebalo bi da ispunjavam uslove

  • +1 8
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Fino.

 

Što se tiče prijavljivanja, ako ima nedoumica: Svojstvo (još uvek neimenovano, but svojstvo nonetheless) stičete samim činom prijavljivanja, nema izbora, konkura i sl., sve dok ispunjavate uslove, a da li ih ispunjavate može svako da proveri uvidom u datum registracije na profilu, broj postova i proverom ban loga.

  • -1 1
Link to comment

Pozdravljam inicijativu.Buduci  da smo nas dosta ovde u statusu Spase Mehandzije,mozda  bi i pola godine bilo dovoljno za ucestvovanje.

Link to comment

Prijavljujem se , pod uslovom da me uparujete sa neistomisljenikom, ili bar nekim sa kojim se ne poklapam po stavovima skroz.

 

Glupo bi mi bilo da dve osobe sa slicnim vidjenjem obradjuju problem

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Prijavljujem se , pod uslovom da me uparujete sa neistomisljenikom, ili bar nekim sa kojim se ne poklapam po stavovima skroz.

 

Glupo bi mi bilo da dve osobe sa slicnim vidjenjem obradjuju problem

 

zvaću te bez razmatranja toga da li ti se sviđa par, a ti odbij

 

ako budeš mnogo odbijao, pokrenuću još nedefinisanu proceduru za opoziv!

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Ja ću biti analitičar toga što radite, znači Đoka Vukadinović ili Boško Jakšić.

Ili Filip Švarm foruma :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, steins said:

 

Ja se prijavljujem (ako imam uslove) uz sopstveni uslov - da mi se nick promeni u Al Lynch :vesala:

 

banovan si pre manje od godinu dana:

 

On 19. 5. 2023. at 21:45, Tpojka said:

stains 7 dana flame

 

prijavi se ponovo devetnaestog maja dve hiljade dvadeset četvrte, a promenu nicka traži na temi:

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

i ja se prijavljujem.. oh wait

ucinilo mi se da pise ko je banovan u poslednjih godinu dana a ne ko nije..:fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...