Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Kako Leia nije popisala navijace Radnickog iz Nisa?¿

Taj deo foruma su svi zaboravili da postoji... Toliko sam mozak istranirao da tu temu tretiram kao i teme o blizancima, mogu sam slucajno da je primetim na new post, a jos slučajnije da je kliknem... Prosto ih ne primćujem, mentalni ignore topic...

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

E da @Leia kako se došlo do spiska? Ne verujem da si iz glave išla ime po ime niti da si pomno čitala topike

 

Pa video si ko se bavio prebrojavanjima, sabereš 2 i 2 i...

 

Link to comment

izmislili ste jedan od jacih dogadjaja patkometrije do sada. jos sve pod moderatorskim kisobranom.

mora na kraju, opet da se napravi spisak, kao na pocetku.

Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Nemoj da ih dirate :). Vole svoj klub i ne prave sranja.

 

Najmanje nam treba glas razuma na ovoj temi :mad:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

tacafaca navija za nas. i ovaj lažni uini

 

grobari pravili spisak, pola naših preskočili, a kod njih glasaju i bivši forumaši.

 

fakundo sava, pbg..

 

 

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

E da @Leia kako se došlo do spiska? Ne verujem da si iz glave išla ime po ime niti da si pomno čitala topike


Nemaš ti pojma na šta sam ja sve spremna kad se raspomamim :fantom:

 

Elem, novi i dopunjeni spisak™

 

PPP navijači

 

Partizanovci:

66

 

Ted, Kums, ToniAdams, shimpr, Lezilebovic, Snarc, tresko, edited by mod, facundo Orelana, Blackgeorge, Sundance kid, Copkillah, Filozof Manijak, Radnik, Svemir Zeka, Lena, aram, napadaj, garmonbozia, Jorge Sparga, Arheolog1981, Bradilko, Mindaugas, ZokiAsov, Maheem, Lord Stef, Stela, TheAnswer, Kowalski, Omiljeni, Grandilof, Freakens, Fins Fleet, Smooth.op, bags, Johan Nagel, Godfrey, Djolle, Ubibobi, ShanJan, Papovac, Pantelija jr, Djuro,Hooyadohoo, Greek freak, jezovuk, April, MocaVukotic, Moonwalker, Pt 2.0, Milosica, Midgeta, Azdaja, Mercuzzio, San Epifanio, mozzer, zajcev, bwa, њујоркер, may day, profesionalac, twisted, goofs, profesionalac, Klara, Patty Lee

 

Zvezdaši:

45

 

booyaka,levi, Shaq, sigurnost, hrkljus boys, Dankan Ajdaho, Dzon Koltrejn, Bogotac, Salerokada, nenad, warp, MeanM@, J.Marshall, Ducca, Milos76, harper, Nikodije, Ratahmata, Valk, MiddleClass, Hele, ZliGli, Moća, Pantelija, Ajatolah, Weenie, Frank Pembleton, Eleniko, elementary, FPLS, kralj, ducca, adasevic, Ćanda, Heaviside, dragance, JoeD, Mil@n, Bilmez pbg, uini, Willow, dimitrije, hamlet, Wilde, Delija67

Link to comment

ladno ste i 1 Deliju67 prekočili u prvom brojanju

 

ne, ne, sačekajmo da se izjasni

 

 

Edited by levi
  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, levi said:

ladno ste i 1 Deliju67 prekočili u prvom brojanju

 

I jos sam ga se ja prva setila zbog pikšanerija :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...