Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

19 minutes ago, Tresko said:

Kakva inteligentna parola, klasična naprednjačka. A ništa o kosovu?

e da je onaj b92 pa da im podeli jos jednu nagradu a ne samo tendere

Link to comment
13 hours ago, Tresko said:

Kakva inteligentna parola, klasična naprednjačka. A ništa o kosovu?

 

 

Biće neki transparent za Anu Brnabić sto posto.

  • Haha 1
Link to comment

 

 

https://ofkbeograd.com/2024/09/25/marko-gobeljic-uputio-izvinjenje-ofk-beogradu/

 

Quote

 

”Želim da iskoristim priliku da se javno izvinim OFK Beogradu, svojim saigračima i navijačima, nakon slavlja na Derbiju.

Na treningu sam razgovarao sa ljudima iz kluba i navijačima i shvatio sam da sam pogrešio. Nikada nisam krio niti ću emociju prema Crvenoj zvezdi čiji sam bio igrač u velikom delu moje karijere. Ali sam svestan da sam kao profesionalac pogrešio, svestan sam da ne mogu da budem navijač jednog kluba dok sam profesionalac u drugom klubu istog ranga takmičenja.

Trenutno branim boje OFK Beograda, zavoleo sam ovaj klub i morao sam drugačije i profesionalnije da reagujem.

Prihvatiću mere klupske discipline, a onda se vraćam na teren da pomognem svojim saigračima.”

Marko Gobeljić, fudbaler OFK Beograda

 

 

Ma sve uredu majstore, mi smo isto, zvezda, OFK, kakve veze ima :wub:

  • Haha 2
Link to comment
Quote

"S obzirom da sam danas, 1. oktobra 2024. godine imenovan na funciju Predsednika Košarkaškog saveza Srbije, saglasno Zakonu o sportu koji propisuje nespojivost funkcija rukovođenja u više sportskih organizacija, obaveštavam vas da do prestanka mandata na toj funkciji neću moći da obavljam funkciju Predsednika košarkaškog kluba Crvena zvezda", stoji u saopštenju Nebojše Čovića.

Ahahaha, on poštuje Zakone i pravila i brine se o primeni istih. Buahahaha. 

RIP košarka u Srbiji.

Link to comment

Ima čak i plan od 20 strana kako će da urniše ono malo što je ostalo od košarke u Srbiji, i verovatno kako će kss da daje sad i 20-30 miliona njegovom i vučićevom klubu, a ne samo po 5-6 kao do sada.

Link to comment

"Hrabra zvezda popila 4 komada od oslabljenog Intera, ali nije nadigrana" (FOTO) (VIDEO).

 

"Tražićemo da samo pavle ilić sudi naše utakmice u Ligi Šampiona, ne možemo stvari više prepuštati slučaju"

  • Haha 1
Link to comment

Screenshot-20241002-185300-Instagram.jpg

Oni prete ABA ligi oduzimanjem državnih sponzora za ubuduće, ako ne bude po njihovom. Interesantno je i videti da MTS ima firmu u Švajcarskoj, kao i da je ćoki detaljno upućen u poslovanje MTS-a.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ima para i van Srbije. Neka skupe Bokan i Hrvati pare i nastave da finansiraju aba. Ne mora se Vucic vuci za rukav stalno... :fantom:

Link to comment
28 minutes ago, sigurnost said:

Može i da se uključi stari partizanov sponzor

925285.jpeg.77d353356c494f8499b0d48c5ee68ad7.jpeg

tesko vam je bilo pod milosevicem, na velike muke i iskusenja ste bili.

postali ste pobednici kupa sampiona uprkos njemu.

onde arkan onde radmilo bogdanovic.

posle zabodete gasprom kod mrskog partizanovca bokija tadica.

mucenici ste veliki

jos od krcuna, bugarcica, obradovica..

 

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
On 3. 10. 2024. at 9:08, Tresko said:

Screenshot-20241002-185300-Instagram.jpg

Oni prete ABA ligi oduzimanjem državnih sponzora za ubuduće, ako ne bude po njihovom. Interesantno je i videti da MTS ima firmu u Švajcarskoj, kao i da je ćoki detaljno upućen u poslovanje MTS-a.

 

Meni je uvek drago kada klub iskaze postovanje prema svojim najvecim legendama.

 

 

Link to comment
On 3. 10. 2024. at 9:08, Tresko said:

Screenshot-20241002-185300-Instagram.jpg

Oni prete ABA ligi oduzimanjem državnih sponzora za ubuduće, ako ne bude po njihovom. Interesantno je i videti da MTS ima firmu u Švajcarskoj, kao i da je ćoki detaljno upućen u poslovanje MTS-a.

 

Ćoki bi mogao detaljno da bude upućen i u sadržinu tvog frižidera, samo ako mu to treba

 

npr.....popio je kefir, jogurt mu stoji 4 dana, ima kilo duvan čvaraka (napomena: bogatun), tri limenke crnog piva, u frizu mu stoji roštilj (napomena: podgreva roštilj, verovatno je lud)

Edited by Ted
Link to comment

U stvari, izgleda žulja ćokija što verovatno ABA liga neće da produžava ugovor sa Arena TV, nego prelazi na Sport klub, a oni nisu baš raspoloženi da vrte reglere kad se nešto skandira.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...