Jump to content
IGNORED

Ko će koga


Leia

Recommended Posts

2 minutes ago, pantelia said:

Ono sto mene zapanjuje je kolicina ''pismenih'' i obrazovanih ljudi koji navijaju za Partizan, a primili su se na budalastine o odabranom soju, nevidjenoj estetici, ukusu, strahovitoj kulturnoj superiornosti u odnosu na rivalski klub. Oni GTRetardi postave fotografiju naslikane slike (sto kaze Djole Klaja), na nju dodaju glave Vujosevica/Covica i neki misticni naziv, i to je uzasno nobles i nivo iznad svega. I ljudi se na to prime, cirkus. Izgibose da objasne kako su uzasno urbani, histerikali, murali po Dorcolu svi su Sergeji Trifunovici, cudo jedno. Toliko insistiranje na tome, trazenje potvrde, uglavnom dolazi od ljudi koji i nisu bas ubedjeni u to sto tvrde.

 

 

Ta priča i murali su dobri kao prst u oko ciganima, al' ko zaista veruje u to treba da se spusti na zemlju. :D

 

I kakvi crni Dorćoli i Vračar histerikali, obe tribine bi izgledale ko red u pošti da ne dolaze ljudi iz unutrašnjosti, Republike Srpske i Crne Gore na utakmice.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

 

Ta priča i murali su dobri kao prst u oko ciganima, al' ko zaista veruje u to treba da se spusti na zemlju. :D

 

 

"Vucicu pederu" je najbolji atak ikada..nema odbrane od toga..A svaki pokusaj odbrane je odlican "Bilmez detektor"..

 

Nesto kao p'n'r koji su igrali Malone i Stokton.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Filozof manijak said:

umesto da furaju neku svoju priču i pozitivni identitet. Uvek deluju reaktivno...

 

:lolol:

 

vaš identitet je anti-romi, saberi se

 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, levi said:

 

vaš identitet je anti-romi, saberi se

 

To samo Karaburma. Nisu svi Karaburmljani. :yawn2:

Link to comment

najeci zlocin prema svakom postenom ciganinu je uvodjenje termina "delije". to je bio pocetak pada.

  • +1 3
Link to comment

Pa to. Zamisli zoveš sebe "delija" :Jova:

Grobar je već, onako, dovoljno samopotcenjivački da se osetiš, kako da kažem, dostojno jednog loulajfera :srdoc:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa to. Zamisli zoveš sebe "delija" :Jova:

Grobar je već, onako, dovoljno samopotcenjivački da se osetiš, kako da kažem, dostojno jednog loulajfera :srdoc:

 

pa dobro, navijacka supkultura™ jeste u neku ruku outcast kultura, gde se navijaci predstavljaju kao opasni likovi sa margine. uzmi imena navijackih grupa ex yu - grobari, manijaci, horde zla, bad blue boys, fukare, robijasi, kohorta... i onda sta imamo ovde - delije wtf... kao da su imenom grupe hteli da ostave prostor da jednog dana vise ne budu outcast likovi sa margine i useme se sa drzavom oko tendera i drugih poslova

s druge strane cigani je bas bilo nekako smekerski, cak i inkluzivno :D netipicno navijacki i kul da sebe zoves necim sto vecina percipira kao pogrdno

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Ja mislim da su to uzeli iz one stare narodne:

Igrale se delije, nasred jajne ćelije  

 

:D

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 

pa dobro, navijacka supkultura™ jeste u neku ruku outcast kultura, gde se navijaci predstavljaju kao opasni likovi sa margine. uzmi imena navijackih grupa ex yu - grobari, manijaci, horde zla, bad blue boys, fukare, robijasi, kohorta... i onda sta imamo ovde - delije wtf... kao da su imenom grupe hteli da ostave prostor da jednog dana vise ne budu outcast likovi sa margine i useme se sa drzavom oko tendera i drugih poslova

s druge strane cigani je bas bilo nekako smekerski, cak i inkluzivno :D netipicno navijacki i kul da sebe zoves necim sto vecina percipira kao pogrdno

Da da...moj brat '85. je bio nekad član grupe Rođen loš, ali često sebe naziva delijom :D i njemu to i stoji nekako :D hevi nacionalista

Link to comment
14 minutes ago, Svemir Zeka said:

Da da...moj brat '85. je bio nekad član grupe Rođen loš, ali često sebe naziva delijom :D i njemu to i stoji nekako :D hevi nacionalista

 

nisam ni cuo za tu grupu, pa krenem da guglam i vidim da su se kasnije preimenovali u "delije senjak". kako li su postali tako losi u elitnom delu grada

  • Haha 2
Link to comment

Pa da, išaran ceo Senjak rođenlošim i muralima....taj deo oko Maka (ne znam da li postoji još), tu ih je večito bilo. Sakupljali se u Hajd parku gore.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...